Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Balázs...

Mi a véleményetek a Balázs névről? Ti adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem favoritos nev volt
2012. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,a fiamat így hívják:) nagyon szép szerintem! Balika,Balazskanak,Baldinak szoktuk becezni.
2012. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyerekemnek nem adnam.. szerintem 10/5 név.
2012. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így hívják a férjemet, örülök, hogy ez a neve, tetszik, de a fiúnknak már nem ezt adtuk.
2012. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A fiam is Balázs. Imádom.

Én meg pl a Bencét nem adnám a gyerekemnek, minden csapból az folyik. Az ovis csoportban kapásból van 4 Bence a 9 kisfiúból.

2012. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szép név, és nagyon gyakori. De ezzel ne foglalkozz, ha tetszik, nevezzétek így. A mi lánykánk Zoé. 8 éve, amikor született, nagyon ritka név volt, most meg milyen felkapott lett... Szóval nem tudhatod, hiába ritka most mondjuk az xy, pár év múlva rákattannak és csomó ilyen nevű gyerek lesz..
2012. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából még csak 16 éves lány vagyok, de nekem nagyon tetszik ez a név. Valószínű, hogy ha születik majd fiam, akkor ezt a nevet fogom neki adni. Csak kíváncsi voltam a véleményekre, hogy másnak hogy tetszik. Köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 23. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Férjem is,egyik fiam is Balázs!Nagyon szép,NORMÁLIS név!
2012. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Így hívják a fiam:-)))
2012. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, becézni is lehet, de felnőttkorban is teljesen megállja a helyét. Mostanában tényleg gyakori, de nem biztos, hogy akkor is az lesz még, amikor majd megszületik a kisfiad... különben sem biztos, hogy éppen azon a környéken lesz belőle sok.

A lányom Anna, mindenki húzta a száját, hogy jajjdegyakorinév.... Elmondanám, hogy egy 35.000 kisvárosban ahol élünk Bp vonzáskörzetében, és elég frekventált helyen lakunk és járnak/jártak bölcsibe/oviba. Az 5 bölcsis csoportban összesen egyetlen Anna volt a lányomon kívül, most a 8 csoportos oviban vannak 4-en, meg talán Panna vagy Panka is 1-2. A játszótereken ahová rendszeresen járunk sincs annyi hűdesok Anna-Panna stb, és az ismeretségi körünkben is elvétve akad ilyen nevű gyerek. Szóval hiába olyan gyakori a statisztikák szerint, azért nem feltétlenül van az úgy a valóságban az adott életteret tekintve.

amiből viszont felénk rengeteg van: Hanna, Dorka, Zsófia, Lilien és sok a Boglárka, Bence, Patrik, Dominik, Tamás, Ádám, Balázs is. Erős vonulatot képez a Villő-Zselyke-Hunor-Csongor stb kategóriás ősmagyar nevek dömpingje is.

2012. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!