Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok szájra puszit a...

Ti adtok szájra puszit a babátoknak, gyereketeknek? Ez elfogadható, normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 21:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Én világ életembe furcsálltam.
2012. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%
NEM. És szerintem nem normális dolog.
2012. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a babàm adja oda sajàt magàtól, én meg nem fogom neki elfordítani a fejem. Ha oda akarja, adja oda, nincs ebben semmi szerintem.
2012. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%
Nem,mert nem is egészséges.
2012. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%

nálam ez érdekesen alakult :)

nekem mindig is furcsa volt ha valaki a gyerekének a szájára adott puszit. mikor baba volt nem is kapott soha a szájára puszit. aztán olyan 2 éves volt mikor mindig a számra kaptamés érdekes, kicsit sem zavar(t), valahogy olyan természetes, kis csücsöri, persze nem mindig a számra ad csak 2-3 naponta egyszer sikerül oda :)


amúgy régebben én is feltettem pont ezt a kérdést, jó sok válasz jött, mindenkit lepontoztak

2012. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekik eleinte automatikus, hogy a szánkra adják,így nyilván én sem fordítottam el a fejem.De mikor kérek puszit,tartom az arcom, így már megtanulta, hogy oda kell puszit adni.
2012. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem adok és nem is fogok. Fura, amikor a filmeken azt látom, hogy az egész család szájra puszilkodik és ez finom megfogalmazás.
2012. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem adok a szájára puszit.
2012. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%

Adok.

Én nekem ez a természetes, hisz az én gyerekem, belőlem van!

Soha eszembe sem jutott, hogy ebben valami rossz lenne, hogy szájra puszit ad, adok!


Nekem az a furcsa, ha valaki ettől ockodik a saját gyerekével szemben.

A fenekét is megcsókolom, akkor a száját miért ne?!

Férjem, Mami, Papi, de még barátok baj is szájra puszit ad, semmi rosszat nem látok benne!

2012. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
én adok puszit a szájára is :) szerintem nincs ebben semmi rossz. ha nagyobb lesz, nem fogok. most a talpát is megpuszilgatom, nyilván azt sem fogom később...(6hetes)
2012. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!