Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik ilyen ajándékot adni?

Illik ilyen ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősöm 1-2 hónap múlva fog szülni. Arra gondoltam, hogy egy újszülött pelenkáscsomagot veszek neki, mert végiggondoltam, hogy biztos kap mindenkitől babaruhát, takarót stb. Minek neki plusz egy , akkor inkább valami "hasznosat" vennék. Szerintetek "illendő" ajándék ez?

2012. aug. 24. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én biztos ennek örültem volna a legjobban :) Amikor megszületett a lányom kaptam mindenféle nagyon szép plüssöt (vagyis ő) meg takarót és bodyt, de a legjobban az apuéktól kapott nagy csomag pelusnak örültem. Szerintem nagyon jó ajándék!!
2012. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze. Nyugodtan. Én is vennék.
2012. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk minden jól jön ilyen kor a segítség. Persze mért ne illik ilyet vinni venni. Én is örültem mikor az apukám hozott nekem pelust.
2012. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert megemlítettem a páromnak és ő azt mondta, hogy "és ha 4 kg vagy feletti babát szül, Te meg viszel neki egy 3-4kg babára való pelenkarakatot? ":S
2012. aug. 24. 10:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ajándék! Sőt! Talán betáraznak az első méretből, és bizony jól tud jönni a következő méret, amit ajándékba kaptak tőled!:)


Nekünk az első méret csak pár hétig volt jó.

2012. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is jó a pelenka, de amúgy én lehet valami "maradandó apróságot" is vinnék, hogy ugye majd tudja a gyerek 15 év múlva, hogy mikor kapta és kitől/kiktől. :)
2012. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De milyen "maradandó apróságot" lehet vinni, ami nem kisbody, rugi, takaró, minicipő...ilyesmi....Nagy a rokonsága, tuti kapni fog vagy 15 ilyent.
2012. aug. 24. 10:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Én ennek nagyon örültem volna!!!


[link]

2012. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a pelenak. Viszont ami maradandó, és nekem nagyon-nagyon tetszett, az egy kis pamut nyuszi volt, aminek a ruhájára rá van hímezve a baba neve, vagy beceneve. De lehet kapni, illetve csináltatni ilyet párnában is, valami aranyos kis képpel.
2012. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt a kutyamindenit! :) Már ilyen is van....??:) De jó 5let, és amint olvasom nem is bonyolult! Köszi!
2012. aug. 24. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!