Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakori felétek...

Mennyire gyakori felétek kislányok körében az Anna név? Itt mindenki azt írja, hogy tucatnév, én nem ismerek egyet sem 20 év alatt. Felétek nagyon gyakori?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre felé eléggé gyakori.
2012. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az elsőszámú névötletem a kislányunknak, de itt a GYK-n rengetegen írták, hogy nekik is ez lesz a lányuk neve... Nem akarok tucatnevet adni neki, úgyhogy mást kellett kitalálni.
2012. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is Annát akartam adni, de unokatesóm mikor megtudta elkezdet veszekedni, hogy az ő lányának a második neve is Anna és mindenki így hívja. Egyszer nem hallottam, hogy valaki így szólítaná. Felénk elég ritka név.
2012. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Felénk elég gyakori. 15 év alatt van vagy 10, akikről tudok.

Köztük több 5 éven aluli.

Kezd tényleg elég gyakori lenni.

2012. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt nem túl gyakori, pedig gyönyörű név! Valószínűleg azért van, hogy máshol több gyermeket hívnak így. Én nem azt néztem a névválasztásnál, hogy hogy hívják a szomszédét, hanem hogy nekem mennyire tetszik a név... Ezért lett a kislányom Dóra, és egy percig sem bántam meg!
2012. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felénk sűrűn előfordul és Bács-Kiskun Megye
2012. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kislányomat így hívják, rajta kívül két ilyen nevű kisgyereket ismerek, de van Anna minden korosztályban. Tulajdonképpen azon kevés nevek közé tartozik, amik soha nem mennek ki a divatból.
2012. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 5 hós lányom 2. neve Anna.:)
2012. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy Annát ismerek, 8 éves. Veszprém megye
2012. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én csak a dédimet ismertem, de remélem lesz legalább egy lányom és őt is így fogják hívni, a páromnak is nagyon tetszik.:)


Azért én is rácsodálkoztam, mikor először hallottam, hogy milyen gyakori név. Én a 24 évem alatt egyet sem ismertem.:)

2012. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!