Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakori felétek...

Mennyire gyakori felétek kislányok körében az Anna név? Itt mindenki azt írja, hogy tucatnév, én nem ismerek egyet sem 20 év alatt. Felétek nagyon gyakori?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2 Annát ismerek csak egyik 3 éves, másik 8. Hanna viszont nagyon sok van kapásból 5 év alatt 10 et fel tudok sorolni...és ők közeli ismerősök tehát a többiről nem is beszélek...És Panna is sok van.

Székesfehérvár.

2012. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Felénk sok Anna, Panna és Panni van. Baranya megye.
2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem nagymamám, és dédmamám volt Anna, meg sok felmenő rokon. Meg az én korosztályomban 20-25 éves korig is rengeteget tudok, de kislányt például egyet sem ezért is lepődöm meg mindig ha azt olvasom itt, hogy minden 2. kislány ezt a nevet kapja. Panna felénk is rengeteg van, de én pl. Hannát sem ismerek egyet sem, bár ez a név annyira nem is tetszik nekem. Na mindegy, majd meglátjuk még. Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kezecske. :)
2012. aug. 25. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!