Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok babámnak...

Mikortól adhatok babámnak mást is anyatejen kivül?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos! Többen tanácsolták hogy almát, sütőtököt adhatok neki. Esetleg babapiskótát a kezébe rágcsálni. Mit gondoltok? Egyébként szopizik!
2012. aug. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

a piskóta hülyeség

ha meg van tejed fél éves koráig semmiképp semmi egyebet nem kell neki adni

2012. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Babapiskótát? És mivel rágja el,megmondod?! Vagy azt akarod hogy megfulladjon?

4 hónapos koráig várj a hozzátáplálással.Miért olyan sietős? Akkor elkezdheted az almát,barackot,sütőtököt.

2012. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező akarja már hozzátáplálni a babát, hanem mások mondták neki ezeket.

Várj minimum 4 hós koráig, és akkor is alma levét kóstoltasd. Ha minden rendben, jöhet az alma pépesítve, őszibarack, sütőtök. Ezek még mindig maradjanak meg a kóstoltatás szintjén, ne válts még ki étkezést. Min 6 hós koráig babapiskótát ne adj neki! Nincs is mivel elrágcsálnia, nem ilyen picikének való! Nem tudom ki mondta neked ez a baromságot, hogy adj a kezébe egy ilyen kicsinek babapiskótát, és majd elrágcsálja... Ez kb 7-8 hónapos korában lesz aktuális... :) Addig meg had kapja az anyatejet! :)

2012. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Kedves második, NEM akarom még etetni semmivel, csak megkérdeztem más anyukák véleményét! Tejcim van bőven, nem kapott eddig semmi mást! Szomszédasszonyom mondta a babapiskótát, hogy majd elolvad a nyálától. Nem, nem szeretném, hogy megfulladjon. Szerinted???

És nem siettetem a hozzátáplálást, csak KÉRDEZTEM!

Kedves első és harmadik, köszönöm, megfogadom!

2012. aug. 24. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hós kortól mehetnek ezek, de akár már most is.
2012. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi 4 hónapos korától kezdtünk el a tej mellé gyümölcsöt is adni neki.
2014. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!