Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha nem akar...

Mit csináljak ha nem akar szopizni ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Eddíg nagyon jó evő volt a kislányom, csak szopizott. Mivel nagyon hasfájós még mindíg(5hónapos) doki javaslatára elkezdtem a gyümölsök kóstoltatását. Tegnap már pürét evett alma+barack kombinációt. Este kiköpködte a cicit de azért evett valamennyit, ma reggel meg kettőt beleszívott és sírni kezdett. Nem tudtam mi a baja. A párom jött be egy joghurtos dobozkával, benne egy kanállal, és a lánnyom le nem vette a szemét róla, sőt a sírást is abbahagyta. Csak nézte ahogy evett és a kezeit arra nyújtogatta és tátogott. Csináltam neki amit tegnap evett és több mint egy szopira valót bevágott. Most akkor nem kell neki a tejem? Vagy mi van?
2009. júl. 25. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nehéz dolog mert 3 éves korig (min.)napi fél liter tej alapu táplálékra van szüksége a babáknak/gyerekeknek,tehát az jo hogy izlenek neki az ujj izek de a gyümölcs nem helyetesiti a tejet/tápszert az csak + ba kell/lene adni neki szopi után!Probálkozz többször cicire tenni és ha éhes lessz el foja fogadni,gyümit meg csak szopi utánn adj neki mert igy idö elött elválaszthatja magát!
2009. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem most egy darabig nem adok gyümölcsöt.

Köszönöm a választ.

2009. júl. 25. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!