Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba keresztelőre mibe öltözte...

Baba keresztelőre mibe öltöztetted?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lesz a kislányom keresztelője és igazából nem szeretném habos babosba öltöztetni,olyat szeretnék amit kombinálva utána is tudna esetleg hordani.Találtam egy fehér ujjatlan rugit,fehér kiskabáttal és mindkettőnek pici hímzés van az elején fehérrel hímezve.Fehér bodyt adnék alá!Szerintetek?
2012. aug. 24. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképpen azért ünnepélyes legyen,ha megteheted!Finom,csinos kis rucika :) amit irtál,szerintem jó
2012. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én találtam turkálóban Next kis ruhát, tört fehér földig érő, de nem csicsás, habos-babos. Olyan elegánsan egyszerű. Nagyon gyönyörű volt benne. Hasonló van a Next oldalán is. Horgoltam hozzá egy hajpántot, amire egy nagy virágot is horgoltam. Az is törtfehér volt.
2012. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!