Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel miben alszik általában...

Éjjel miben alszik általában a babátok? Adtok rá vmi alvós ruhácskát?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babóm, és fürdés után ráadok ruhát abban alszik és másnap egész nap abban van (hacsak nem koszolódik be nagyon, mert akkor csere). Adjak rá este mindig vmi alvóruhát, és napközben mindig legyen másban? Ti hogy csináljátok?
2009. júl. 25. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én este mindig frisset adok rà,mert minden este fürdetem,ami nem lenne szükséges,de megszokta hogy alväs elött fürcsi.

Szoval fürdés utàn egy vékony pamut pizsamàt adok rà(zàrt talput)body nélkül,de ha hüvösebb van,akkor egy vékony body is alà.

Màsnap reggel etetem,kicsit jàtszik,és dél felé,vagy ha megyünk vlahovà,akkor cserélem a pizsamàr ruhàra.

2009. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én 4 és fél hónaposom újjatlan bodyban alszik, ami csak pizsamának felel meg.Ilyen melegekben textilpelenkával takarom be.Felkelés után átöltöztetem, hisz én is átöltözöm.Valamilyen szinten ők is izzadnak, jól esik nekik is a csere.Vezesd be te is az alvóruhát, meglásd jól fog esni neki a két öltözködés között a meztelenkedés!
2009. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én hálózsákot adok rá, mert rendszeresen lerúgja magáról a takarót, még akkor is ha hűvös van.
2009. júl. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!