Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok idegekkel 1...

Hogy bírjátok idegekkel 1 évesetek egész napos nyűglődését, nyávogását?

Figyelt kérdés
Mit tesztek azért hogy türelmesebben el tudjátok viselni?
2012. máj. 8. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Már bocsi de ha az 1 évesedet nehezen viseled akkor van egy rossz hírem,lesz még rosszabb is mikor jön a dackorszak.
2012. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lesz nehezebb is, ezért kérek tanácsot.:( De lehet nem itt kellett volna.........
2012. máj. 8. 11:48
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

èpp azt akartam írni amit az elsö.


nekem lányom 1 évesen kezte a dac korszakot, most másfél de most sokkal rosszabb.


Szóval ha vissza gondolok az sokkal jobb volt.

2012. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Az én lányom is most kezdte, hát nehezen. 14,5hós.

És tudom, hogy legalább 3,5 évig eltart, mint a bátyónál.

Tudom mire számítsak, mégis mivel fáradt vagyok, nehezen bírom a folytonos kínlódást + a 3,5 évesem hisztijeit.

Szerintem nem lehet megszokni a hisztit, nekem a gyereksírást sem sikerült, sőt most a 2. babánál még talán jobban zavar.

Tudom, hogy több türelem kellene, de a fáradtság miatt nem mindig van:(

Kitartást:)

2012. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk 2-3 éves kor között volt a legnehezebb. Most sem olyan könnyű 3 után, de már hozzászoktunk.

Az 1 évesek még kisangyalok! :))


Ha már kimerültél, akkor sürgősen próbálj meg pihenni, regenerálódni, mert a java csak ezután jön.

2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Ajjaj egyes anyukák itt szégyellhetnék magukat...ahelyett hogy segítenének, a saját bajukat öntik a kérdezőre túllicitálva őt. Szánalmas...


Kérdező!

Nem tudom mennyi segítséged van, de ha van lehetőséged járj el néha kikapcsolódni. Úszni, futni, vagy akár a barátnőiddel egy csajos estére, beszélgetésre. Akármire, ami kikapcsol. Hidd el mindenkinek kell a pihenés és a gyerekednek is jobb, ha egy vidám anyukája van. :)

Kitartás!! :)

2012. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. biztos nekem is többet kellene pihennem.
2012. máj. 8. 12:15
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi utolsó a biztatást. Igen arra is szükségem lenne, segítségem nem sok van.
2012. máj. 8. 12:16
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
nekem 20 hós a kis csajom velejéig rossz gyermek :):) Dackorszakát éli ki de elég rendesen ha akkor egy évesen az idegeiddel játszott készülj fel hogy lesz ennél rosszabb sipítozik sír sipítozik hisztizik földre veri magát
2012. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem sincs sok segítségem.Az én kisfiam kb 1 évesen kezdett kibontakozni,azóta nem egyszerű,most 21 hónapos és hát vannak nagyon nehéz napok.De próbálom neki mindig elmagyarázni,hogy belőlem mit vált ki a hiszti,meg a kínlódás.Még nem érti,de előbb utóbb igen.Sokszor szakad el a cérna,amit utólag mindig megbánok.Nem szoktam bántani,de kiabálni igen,néha sokat,de van olyan,hogy 1 hétig is teljes a harmónia.Próbálok Vele minél többet eljárni,sétálni,játszótérre,vásárolgatni.Imád nézelődni.Lényeg,hogy valami kis kifli,meg iszi legyen kéznél és másfél 2 órát is lehet vele sétálni,úgy,hogy Ő a babakocsiból nézelődik.Én ilyenkor pihenek.Tudom,hogy nagyon nehéz,de kitartást és midig mondd el mit érzel és igenis mutasd ki az érzéseidet előtte.Ha mérges,ha vidám vagy azt is.És próbálj mindig az szép pillanatokra gondolni.
2012. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!