Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig volt a babátok...

Mennyi ideig volt a babátok sárga?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hétig sajna :(
2009. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig. 1hós státusz vizsgálaton mondta a gyerekdokink,hogy még nagyon sárga. Adott beutalót gyerekkórházba,ambulanicára. hát ott is maradtunk,mert 541 vlt bár a bilirubin értéke. 5napos gyógyszerkezelés után jöhettünk haza. Akkor volt a bilirubin szint 6! :-)


Miért? nagyon sárga a babád?

2009. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már szerencsére nem sárga és megúsztuk a vérvételt is, de 8 hétig sárga volt.
2009. júl. 25. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5 hétig volt sárga.
2009. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak vérátömlesztés volt 4 napos korába a sárgaság miatt. Utánna már jól volt.
2009. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huh, nem is tudtam, hogy ennyi ideig tarthat a sargasag, most okosabb lettem.

Akkor en nem szolhatok egy szot sem.

A fiam egy hetig volt sarga, a 3. napon kezdodott. Mi akkor mar javaban itthon voltaunk (kulfoldon elunk es szules utan fel nappal kiengedtek, mert nagyon jol voltunk hala Istennek), viszont nagyon ketsegbeestem, hogy besargult. Igaz, csak en lattam, a ferjem csak akkor vette eszre, amikor ot percig mutogattam neki, magatol nem latta. Minden nap jott a gyerekorvos es o is azt mondta, hogy ezzel meg nem kell foglalkozni.

Tenyleg nem sejtettem, hogy ennyi ideig tarthat.

Egyebkent mikor kezdodott nalatok? Mar a korhazban? Hazaengedtek a babat normalisan igy? Mert azt hallottam, hogy ha Magyaro-on meg a korhazban besargul a baba, akkor bent tartjak, de gondolon nem hetekig, ugye?

2009. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hazaengedik. Az ágyszámok drasztikus csökkentése miatt már csak 3 napig vagytok bent. Én éjjel 11-kor szültem, és azt is beszámították 1. napnak, így végülis mi 2 napig voltunk bent. Épp aznap kezdődött a sárgaság, amikor mentünk haza. Rá se hederítettek, simán elengedtek. Otthon meg már nyeklett a baba, meg nem tudtam felébreszteni. Teljesen be voltam pánikolva, hogy mi lesz ebből. De nekünk 3 nap alatt elmúlt, akkor ez nagy mázli.
2009. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3 honapig...gyogyszertol mult el csak.
2009. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónapig tuti, lehet tovább is...
2009. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!