Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg mindenki tízezer...

Tényleg mindenki tízezer Ft-os babacipőt vesz első cipőnek? Annál olcsóbban nincs jó cipő?

Figyelt kérdés
Olvasgattam régebbi kérdéseket, és szinte minden hozzászóló a 9-10 ezer Ft-os cipőket ajánlgatta. Én elhiszem hogy az jó minőség, de mi van, ha valaki nem engedheti meg magának? Hiszen néhány hónap és ki is növi a gyerek a cipőt, lehet neki újat venni.

2012. aug. 27. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
A gyerek pénzbe kerül. Mindkét gyerekem 2 éves koráig nagyon jó minőségű cipőt kapott. Utána is jó minőségűt, de 6000 körül. Először elephanten vagy siesta (most már richter) utána pedig nike,adidas
2012. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is azt mondták, csak olyat vegyek, de nem fogok. Igen, én vagyok a leggonoszabb szülő, tudom... de akkor sem fogok megvenni. Most tanul járni, mezítláb, és kapott a rokonoktól egy elég szép cipőt, ami az előző tulajon talán egyszer volt, szóval nem gyúrta ki. Ez lesz az első cipője, a többire sem költök majd 10 ezreket... és jöhet bárki a betegségekkel, ilyenekkel, megvan az egészről a véleményem.
2012. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én, nyár lévén szandit vettem neki első "cipőnek" amit 5 hét alatt ki is nőtt, aztén most 3 hete vettem nagyobbat de már lassan az is kicsi lesz tehát semmiképpen sem vennék 10e Ft-os cipőt. Én pl a deichmann-ban vettem 3000Ft-ért, bár az akciós volt.
2012. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Elsőről eszembe jut egy anyuka, itt él a lakótelepen, de mást nem hallok, mikor kint vannak a játszón, csak hogy: vigyázz az új Nájkis cipődre, tudod, mennyibe került? ne üld le a homokba, egy vagyon volt az a nadrág. Szép, szép... rakjuk mindjárt vitrinbe a gyereket, mert pénzbe kerül.
2012. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Én igen.

Ruhából,játékból,hülyeségből jó az olcsó,cipőből nem vagyok hajlandó.

Tudom milyen ha gagyi cipőben tanul meg járni a gyerek és utána szenved évekig mig helyrehozzák gyógycipőkkel.


Nagy veszteség nincs rajta,1-2 hónap alatt kinövi,amit megvettem 10ért,vaterán 6-7ért elviszik,igy én se költöttem többet 3-4ezernél.

2012. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

A gyerek pénzbe kerül ,de ár érték arányban kell dönteni, mit vesz meg az ember. 3-5 ezer forint között remekebnél remekebb cipőket lehet kapni és márkásakat is ,ki kell várni az akciót ,ahogy előttem is írták deichmann.

Az elsőnek csak ezt üzenem:

"Ha derék embert akarsz faragni a gyermekeidből, kétszer annyi időt tölts velük és fele annyi pénzt költs rájuk. "

Pénzel nem váltható ki az odafigyelés ,nem attól leszel jó szülő hogy ész nélkül költekezel,még mielőtt más anyákat megszólsz,gondolkozz el ezen.

2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Én nem vagyok olyan mint akit írtál. Én csak cipőt veszek drágat,ruhát nem. És nem érdekel mit csinál benne,hiszem mire tönkre tenné,addigra ki is növi. A fiam nike cipőit még a barátnőm fia is használta. Mindketten motoroztak benne. Most adtam el 3000 forintért,olyan jó állapotban volt,pedig 8 éve volt 6000.
2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok. Nem szólok le másokat,ezt te teszed velem. Nem tudod hogyan mivel szeretem a gyerekeim. de cipőből csak újat és minőségit veszek,még magunknak is. Ruhát turkálóban is veszek. Most pl deichmannban vettem 3 sportcipőt. Mindhárom le volt árazva, és ha leárazottat vettem akkor a 3. Ingyen volt. Szóval most 3 cipőt vettem 10ezerért.
2012. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is Deichmann. Amúgy az olcsóbb cipők sem olyan gázosak, hiszen 1-2 éves korban elég kevés időt tölt el benne, sokkal többet van mezítláb, zokniban.
2012. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Akkor nem így kellet volna fogalmaznod...
2012. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!