Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pediped cipő első lépés cipőnek?

Pediped cipő első lépés cipőnek?

Figyelt kérdés
Erre gondoltam: [link] Szerintetek jó lenne?
2012. jún. 5. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, én Supy-t vettem, amikor már elkezdett járni rendesen (3 hete), előtte csak zoknit hordott itthon. nagyon szép ez a pediped mindenesetre! Azt hiányolom, hogy nem elég "bokafogós" a boka része, és nem tudom, ez elég-e. A supy amit mi vettünk, nagyon szorosan fogja a bokáját, és döntött talpú, (szupinált) nem tudom, melyik a jobb, még ortopédiára nem jutottunk el idő hiányában, de már vinni akarom a lányt, kiváncsi vagyok, mit mondanak a szakemberek cipő ügyben. én is vennék neki még egy szandált, és nem akarok mellé nyúlni.

Ha csak tipeg a babád, szerintem jó neki! Ha már jár is, akkor lehet, jobb ami rendesen fogja a bokáját, és a sarkánál jó kemény.

2012. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Liliputisoktól soha többet nem rendelnék, nem szimpatikus társaság, mondjuk ha nem az általuk gyártott terméket vásárolod, akkor talán több szerencséd és örömöd lesz benne.
2012. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pediped puhatalpu cipönk volt az első időkben és imádtuk :)

Nagyon vékonyka lábra viszont nem ajánlom

2012. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!