Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fáj a foga? 4 napja...

Meddig fáj a foga? 4 napja bújt ki, még csak a hegye van kint, de újjabban éjszaka sír, pedig eddig soha nem szokott. A foga miatt lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a foga miatt van. Adhatsz neki chamomillát este. Nem tudom az esti procedúrát,miknt zajlik az evés,alvás, ezért úgy írom hogy beadás előtt és után, ne egyen-igyon 20percet. Ha 15ch van otthon akkor délután és este is 5golyó, ha 30ch akkor délután 1 vagy 3golyó, este pedig 5golyó. Esetleg a Viburcol kúpot is megpróbálhatod egy hétig esténként.
2009. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, van itthon 15 ch.
2009. júl. 26. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a babádnak nem az a foga fáj amelyik kibújt, hanem amelyik most készülődik ki az állkapocsból.

Nekem a dokinéni azt mondta, hogy akkor sokkal jobban fáj a kicsiknek, mint amikor áttöri a fogínyt. És sajnos ezt a fájdalmat nem is nagyon lehet csillapítani.

2009. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. júl. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!