Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak úgy átváltok doki...

Ha csak úgy átváltok doki beleegyezése nélkül BEBA Ha-ról BEBA Sensitiv HA-ra, akkor abból lehet bajunk? Mármint a babámnak.

Figyelt kérdés
8hetes.

2012. aug. 27. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mitől másabb ez a"szenzitív"?
2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ja mitöl másabb?


èn külföldön élek, itt senki nem mondja meg melyiket vegyed a babának, annyi volt a doki és a védönö kérése is, ha elkezdünk egy márkát akkor ne cserélgessük.

HA már eleve hipoallergén, nálunk ezt pl csak akkor ajánlják ha a szülök valamelyike alergiás erösen valamire, amúgy felesleges HA-t adni.

Ha nagyon nem szükséges ne cserégesd, neki.

2012. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.egyik szavaddal ütöd a másikat!

írod,hogy az nem baj,ha márkában nem variálunk,de inkább ne cserélgessünk. hmmm?

2012. aug. 27. 15:18
 4/10 A kérdező kommentje:
és nálunk indokolt a HA!
2012. aug. 27. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! De azt gondold meg, ha a szenzitív "indokolt"-e? Mitől másabb? Hasfájósabb babáknak van?
2012. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miben ütöttem a szavaimat?


azt írtam, hogy márkát ne cserélgessünk, de ha lehet egyáltalán ne cserélgessük a tápszert. tök felesleges is.

egyébként ha egyiket nem issza meg a másikat sem fogja. most néztem mire való a sensitive, és az sokat buko vagy nagyon hasfájosoknak való. én ezt azért legalább a dokibval megbeszélném.


külföldön élek itt azt választunk amit akarunk, de elötte a doki véleményét kikérném.

2012. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerinted én nm néztem meg elötted??? Hasfájósak vagyunk.
2012. aug. 27. 16:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg bukós babáknak ARos tápszerjúk van,nm sensitiv!!!
2012. aug. 27. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozzatok már!:) Kérdező! Kérdezd meg azért a dokit, mert majdnem minden baba hasfájós az első 3 -4 hónapig,akár mit is csinálsz,és egyszercsak megszűnik. Valahol azt érzem, hogy a sensitív tápszertől se lesz jobb a helyzet, (kitaláltak vmit h menjen a szekér), de egy próbát megér.
2012. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi Milumil Ha Start Optima 0+-ról váltottunk Beba HA sensitivre, mert nagyon kínlódtunk a hasfájással, és nekünk bevált. Az orvos annyit mondott, ha úgy látom mégse válna be, ne kezdjünk egyből másikat, hanem még egye 2 hétig, és utána, mert a gyakori váltogatás nem tesz jót neki, de a Te esetedben nem erről van szó.

Tehát a helyedben megpróbálnám a sensitivet.

2012. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!