Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónapos oltást 4 napja...

A 15 hónapos oltást 4 napja kapta meg a fiam tegnap 3 mA 4 kakis pelus volt már! Lehet az oltástól?

Figyelt kérdés

#KÖTELEZŐ OLTÁS #15 HÓNAPOS
2012. aug. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 15 hónapos és a 18 hónapos oltás után is volt enyhe hasmenése (napi 4-5 híg széklete) a kisfiamnak! Pontosan nem emlékszem, de szűk 1 hétig tartott kb. Ez is lehet mellékhatás, hogyne lehetne! Most 20 hónapos, azóta sincs semmi baja!
2012. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, fürdés után még egy kakis pelus volt alvás előtt!nem nevezném híg állagúnak.Majd meglátjuk ma mi lesz.
2012. aug. 28. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam múlt héten kapta meg a 15. havi oltást neki azóta hasmenése van, szóval sztem lehet.
2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZsZs27 ***** válasza:
Végülis 4 nap után már akár lehet attól. És igen, lehet tőle hasmenése. Az egyik lányomnak "is volt", de nem bántam, mert szegénynek a fogzástól!!! szorulása van. (még senki más nem panaszkodott szorulásra ilyenkor) Szóval nálunk legalább fellazította a székletét. Engem jobban aggasztott a többi mellékhatás, amik a 7-8 nap kezdtek előjönni. Rettenetes ez az oltás!
2012. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!