Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon siros babak anyukai,...

Nagyon siros babak anyukai, Ti hogy oldjatok meg a baba melett a hazimunkat, nagyobb teso ellatasat? Ill. meddig lehet egy babat sirni hagyni? Pici babakra gondolok itt,6 hetes körüliekre.

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyszülők nem segítenek?
2012. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,nincsenek.
2012. aug. 27. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem volt extra sírós, de így is nagy áldás volt a hordozókendő. Ha nyűgje volt, magamra kötöttem, így maradt két szabad kezem, sok mindent meg tudtam így csinálni. Most öt hónapos, már ritkán használjuk, pedig nagyon szeretem.

Hogy meddig lehet síni hagyni? Szívem szerint azt mondanám, semeddig, de több gyerek mellett ezt szinte lehetetlen kivitelezni. Próbáld meg tényleg csak addig, amíg a nagyot látod el. A házimunka várhat. Meglátod, már csak pár hét, és elmúlik ez a nehéz időszak.

2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem pár hét lett,már 3hónapos:D Párom segit,vettem hintát,azt amit úgy szeret,meg minden helyen lerakom nézelődni.Pár hetesen is szeretett nézelődni kicsit.
2012. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szabad sírni hagyni meg kell vigasztalni.lehet fáj a pocija:-(nálunk is ez a helyzet 3éves a fiam 7hetes a kislányom nagyon hasfájós.A hatodik hasfájás elleni készítményt próbáltam ki és most úgy néz ki a mostani segíteni fog.Tegnap óta kapja és ma egész nap egy kis angyal volt evett aludt nem sírt sokat.Az altatás úgy megy hogy előszőr elaltatom a kicsit addig a nagy vár.Mesét néz nasizik ilyesmi.Mondjuk és meg tudom már beszélni vele megérti.Aztán ha sikerűlt elaltatnom viszem a nagyot.Eddig egyetlen egyszer nem sikerűlt össze hoznom az altatásukat, akkor a nagy nem aludt, de nem volt semmi baja tőle.Így jött ki.Most ez van, ha nem alszik nem alszik.Ezen kár görcsölni mert csak felhúzod magad.:-)Csak nyugodtan lazán.A házimunka meg ráér nálam is úszik minden de már nem érdekel most nem az az első.Kitartás:-)!!
2012. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hordozókendővel. A baba megkapja a számára nagyon fontos testközelséget, te pedig tudod csinálni a házimunkát, tesóval való foglalkozást.
2012. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!