Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot mitévő legyek?

Adnátok tanácsot mitévő legyek?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kislányom,jön a 7.foga!Eddig minden fognál volt nátha,dögivel ill. hőem.is 1 alkalommal!Most viszont köhög már lassan 2 hete!Leginkább akkor mikor leteszem aludni az ágyikójába.ill mikor reggel felkel-ekkor nagyon sokat köhög!Eleinte száraz,majd egyre jobban felszakad neki!aztán a köv.alvásig csend van,talán néha köhint egyet!Éjjel is mikor kicsit éberebb,akkor is hallom h köhincsél,de eddig nem kelt fel rá!Voltunk ügyeleten 1 hete,akkor nem találtak semmit,adtak gyógynövényes köhögés csillapítót!Holnap mennénk nyaralni,a dokink is szabin van!Mit tegyek?Elvigyem dokihoz?

Amúgy nagyon jókedvű jön megy,eszik sokat,nincs még hőem.se!

Lehet ez a fogtól?Ne menjünk nyaralni?V mit tegyek?engem jobban idegesít mint a kislányom:)


2009. júl. 26. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a sok nyál miatt köhécsel? A fogzáskor nálunk is köhécselés volt, amikor a torkára szaladt a sok nyál.
2009. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem,,,tuti nem olyan félremyelős köhögés ez!Már!Olyan száraz köhögés!És akkor mikor nyugalmi helyzetben van-mert amikor lefoglajla magát,jön megy intézkedik akkor nem talán csak 1-2x!

Már arra is gondoltunk h száraz a levegő a szobájában ezért picit párásítottam de akkor is!

Mit adjak neki?V várjak még!

Amúgy sinupretet mondta a doki h adjam neki!De meddig?

2009. júl. 26. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp- sólámpa.
2009. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én párásításnak forró kamillatában áztattam egy törcsit v.lepedőt, és a kiságy tetejére tettem. Szerintem menjetek nyaralni nyugodtan ha úgy látod, hgoy jól van. És vegyél neki a gyógyszertárban meditonsint, homeos folyadék, 100 %-ra esküszöm. Nekünk csak az volt a jó, még az antibiotikum sem használt (tüdőgyuszink volt :()
2009. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy száraz neki a szobájában a levegő?
2009. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!