Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás miatt változhat...

Hozzátáplálás miatt változhat ennyire a kakilás gyakorisága?

Figyelt kérdés

Anyatejes a babám, 1-2 naponta volt kaki, amíg kizárólag szopott, hozzátáplálás kezdetén 2-3 naponta, de most 4. napja nem kakil. Ugye ez már nem természetes? Glicerines kúpot kell ilyenkor használni? Vizet nemigazán iszik nagy mennyiségben, így a kamillateát sem hiszem, hogy meginná.

Adjatok légszíves tippeket, hogyan tudnánk kicsalogatni a kakit!

6,5 hónapos baba


2009. júl. 26. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddig őszibarackot, rizst, burgonyát, csirkecombot kapott.
2009. júl. 26. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát bizony ilyenkor borul minden,mit eszik? A barack lazít,próbáltad?

Lázmérővel lehet segíteni,illetve a kúp is jó szerintem.

2009. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja most látom,a burgonyát és a rizst hagyd ki egy időre szerintem.
2009. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted a hozzátáplálást? Nálunk gyakoribb lett a széklet a gyümiktől. Szerintem is hagyd a rizst egyelőre, az nálunk is fogta a székletet, próbálj egy kis szilvát adni neki. M.
2009. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4,5 hónaposan 2x megpróbáltuk, de nagyon nem erőltettük és most kb. 2 hete újból próbálkozunk, még mindíg nem nagy sikerrel, nem túl sokat eszik meg alkalmanként, utána megszoptatom, vízzel kínálom. Ezért sem értem, hogy ennyire kis mennyiségtől, ennyire megváltozna a széklete?????
2009. júl. 26. 14:29
 6/7 A kérdező kommentje:
A szilvát lehet már most? A kiskönyvben 8 hónapos kortól írják.
2009. júl. 26. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, mikor elkezdtem a hozzátápit! Az én babám, amíg anyatejes volt, naponta kettőt kakilt. Elkezdtük a "rendes" evést 5,5 hónaposan, és 4 napig nem kakilt! Én főztem neki kamillateát, és abból csurgattam a szájába egy picit. Ő sem ivott még akkor sem vizet, se teát soha. Na, bejutott az az icipici kamillatea, és rá 2 órára akkorát kakilt, hogy csak néztem!

Érdemes kipróbálni!

2009. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!