Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírás közben leállt a babám...

Sírás közben leállt a babám légzése. Mit tehetek hogy ez ne forduljon többet elő?

Figyelt kérdés
Tegnap este a kiságyában feküdt a kislányom és sírás közben leállt a légzése(beriasztott a légzésfigyelő)odaszaladtunk hozzá a férjem megrázta,én átvettem és a kezemben hasra fordítottam és elkezdtem ütögetni a hátát,és arra felsírt!Úgy láttam mintha tej lenne a szájában,de nem vagyok biztos hogy az volt.olyan gyorsan történt minden!!Mit tehetek hogy ez többé ne forduljon elő,nagyon kiborultam!!!
2012. aug. 28. 09:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Illetve előző előtti :)
2012. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

7 hetes a kislányom.Teljesen elernyedt volt,nem mozdult és csukva volt a szeme.

A férjem ért elöbb az ágyához,ő azt mondta hogy a kis feje a matracban volt.Esetleg így sírt volna és ez okozta volna?De akkor mi volt a szájában.Nem értem.Kiütések miatt voltunk már dokinál akkor csinálta neki hasi uh-t,koponya uh-ot,vérvételt.Ezek rendben voltak.Ilyen esetben milyen vizsgálatokat csinálnak?

2012. aug. 28. 10:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, az hogy az arca a matracban volt, okozhatta. És annyira bele lehetett süppedve a kis arca, hogy amit visszabukott, így a szájában volt.
2012. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek a kókuszmatrac megoldás lenne?
2012. aug. 28. 11:19
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kemény matrac kell ha kókusz akkor kókusz,de ne legyen semmi a kiságyában sem játék sem párna,egy vékony kis takaró és kész.

Légzésfigyelőt mindig használjátok.

Brendonban lehet kapni kitámasztó párnát,ez olyan mint ha egy vájúba fektetnéd és akkor tuti oldalt marad amíg magától nem tud fordulni, ha tud fordulni akkor már elég erős lesz hogy megváltoztassa a testhelyzetét akkor elmaradhat a párna.

2012. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

már tegnap ki kellett volna hívnod a mentőket, ilyen után kórházba fektetnek és alaposan kivizsgálják! nem is értem, miért nem vitted el azóta se :O


amúgy miért hagytátok a kiságyban sírni mikor mindketten ott voltatok? bocs, de nem értem :S

lehet azért sírt mert nem büfizte ki magát és bántotta.

oldalára fektesd, ne a hátára mert ha úgy jön vissza tej akkor megfulladhat. oldalára leteszed, kis pokrócot feltekersz és kitámasztod.

de vidd el még ma orvoshoz!!!

2012. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű, de osztom az utolsó véleményét. Ezek szerint elég kitartóan és elég régóta sírhatott, ti meg hagytátok vergődni a kiságyban. Miért nem vetted fel és próbáltad megnyugtatni?

Sokszor előfordul a "megnevelt" babáknál, hogy miközben régóta kétségbeesetten sír, öklendezik a sok sírástól és hányni kezd, valószínűleg nálatok is ez volt, és a saját hányadékától fuldokolhatott. Legközelebb ne hagyd sírni.

2012. aug. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mért kéne kórházba vinni? Egyébként pedig nem biztos, hogy régóta sírt a baba. Ezt honnan vettétek? Magamba nézek, és emlékszem, hogy születése után a lányom 2 perc sirás után nem vett levegőt. Nem vittem kórházba, csak belefújtam az arcába. Most már 15 hónapos és semmi baja, mindig vesz levegőt:D
2012. aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!