Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt ilyen? Bölcsibe...

Másnál is volt ilyen? Bölcsibe 3 nap alatt 12 pelenka ment el úgy hogy a gyerekem 3 órát van bent?!

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 17:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ráadásul félig meddig már szobatiszta is a kislányom...
2012. aug. 28. 17:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az iszonyú sok!


Biztos hogy csak a lányod használta és nem a teljes csoport?

2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasmenése van?! más magyarázatot nem tudnék adni. Nálunk soha nem fordult ilyen elő a bölcsiben.
2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más nem vitt pelenkát és a tiéteket dézsmálják a gondozók.

Ez túl sok. Ha hasmenése lenne, szólnak, mert hasmenésesen nem járhat közösségbe.

Kérdezz rá, hogy mi ez nagy mennyiség.

2012. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogyha rákérdezek az úgy tűnhet hogy akkor mit képzelek ők lopják a pelust?!

Nincs hasmenése,1szer bekakil reggel és ennyi.De akkor is max 1-2 pelenka kellene mert eleve tiszta pelusban viszem be.Pláne hogy a pisinél már rendszerint szól és biliznek.

Nem értem és nagyon dühös vagyok...

2012. aug. 28. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne vigyél be ennyit, csak amennyire szüksége van a gyerekednek. A tiéteket használják. Hallottam már sok szülőtől ezt.
2012. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen sajnos így van ahogy előttem írták hogy a tieteket használják más gyereknek...mondjuk a megoldást nem tudom mert én egyszerre akartam volna bevinni hogy ne kelljen már mindennap észben tartanom az ezer dolog között hogy húú na akkor még 3 pelenka is kell induláskor így egyszerre akartam bevinni, akkor meg elhasználták hamarabb...

de mondjuk pofátlanság hogy nem is szóltak neked vagy elnézést se kértek vagy valami.

2012. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

oviban,bölcsiben bedobnak mindent a közösbe. ha elfogy a tiétek,használják a másikét. havi 1x így is úgyis kell mindent vinni. nekünk is kell wc papír,zsepi,fogkrém,szalvéta,mindenből 2 mert 2 gyerek van. nyilván nem fogy el alapból 2 gyereknél 2 fogkrém,de ha az ővékét kapják pont elő akkor igen


ezen kár kiakadni,hiszen következő hónapban úgyis vinned kell a következőt

2012. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsó!

Igen,a többi dologgal amit említesz így van hogy havonta 1szer addig közösen használják pl a popitörlőt is,semmi gond vele de az hogy 3 nap elteltével szólnak hogy elfogyott a 14 pelenka és vigyek még!!

Akkor ha 20 napot jár bölcsibe a gyerek az 60 pelenkát egy hónap alatt,napi 3 óra alatt,akkor mennyit kell majd vennem??többet mint a szobatisztaság kezdete előtt mert már azzal is haladunk elég jól(mármint szobatisztasággal)

2012. aug. 28. 20:11
 10/13 A kérdező kommentje:

vagyis 80 pelenka lenne/hónap,és az nagyon sok!

Sajnos valami nem stimmel:(Holnap csak 2-3 db-ot viszek be,és naponta fogom vinni,de ez így elég szomorú dolog:(

2012. aug. 28. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!