Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bence vagy Bendegúz?

Bence vagy Bendegúz?

Figyelt kérdés

sziasztok!


már elterveztük h a kisfiúnk bence lesz. erre éjjel bendegúz névvel álmodtam és nem tudom kiverni a fejemből. anno dóra nevet álmodtam meg,de mint kiderült fiú,így úgy döntöttünk,h mivel a dóra isten ajándékéát jelenti,akkor legyen a 2. név máté,ami szintén.


bence meg a top 5-ben volt.


na,kicsit zavaros már,szóval: ti mennyire hallgatnátok-hallgattatok a megérzésekre?


2012. aug. 29. 08:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

velünk ugyan ez volt. :D Bence vagy Bendegúz

végül annyira tetszett a Bendegúz, hogy az lett. nagyon sokféleképpen lehet becézni. örülök, hogy ez lett a neve. :)

így szerintem Bendegúz

2012. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ti is megálmodtátok? de izgi :)) nekem régen nem igazán tetszett de most.. ráadásul a nagyfiam meg botond,és a kettő együtt nagyon jól hangzik.. de a bence meg már ezer éve megvan.. hú de nehéz...
2012. aug. 29. 08:43
 3/28 A kérdező kommentje:
te jó ég most nézem h a névnap október 10 én meg amióta terhes vagyok folyamatosan az októvber 10-et mondom mindenkinek pedig 20-ra vagyok kiírva!!!!!!!!! akkor ez is egy jel??????
2012. aug. 29. 08:45
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Én elfogult vagyok a Bendegúzzal, szerintem nagyon jó név; a Bence nem tetszik, ráadásul rengeteg van belőle és én valahogy furcsának tartom egy felnőtt esetében...
2012. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Bendegúzra, nagyon vagány név!
2012. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én Bencére szavaznék, de ha ennyi jel lenne, akkor a Bendegúzt választanám.

Viszont a névnap miatt gondold át, nagyon közel esik a szülinaphoz.

2012. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nem én álmodtam róla, hanem a férjem. :) azt álmodta, hogy kiabál neki, hogy Bendegúz.

felvetette, hogy mi lenne ha ez lenne a neve. Az elején nem nagyon tetszett, de a terhesség végére nagyon bele szerettem. :)

először a család kérdezte, mi lesz vele felnőtt korában. akkor egy kicsit elbizonytalanodtam, majd jött még egy jel. megismerkedtünk valakivel akit csak úgy ismertünk Ben (27 éves). később derül csak ki, hogy Bendegúz és elmesélte, hogy semmi problémája nem volt a névvel. :)

szóval bátran ajánlom :)

2012. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
májusban is van névnapja úgyhogy lehet azt is választani mert lehet h tényleg okt 10-én jön :) nem lennék meglepve ezek után..:)
2012. aug. 29. 09:27
 9/28 anonim ***** válasza:

(1.)

:) mi is májusban ünnepeljük.

2012. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
milyen becenevek találtatok neki? hivatalos nem sok van,
2012. aug. 29. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!