Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 11 hónapos a babám, már...

Most 11 hónapos a babám, már elvagyok késve a bölcsibe íratással?

Figyelt kérdés
Mikor még 2-3 hónapos volt a babónk mondták páran, hogy most írassam be a picit a nekünk szimpatikus bölcsibe. Hát ez elmaradt mert csak úgy rohantak a hetek. Viszont most kezdtem utána nézni a bölcsiknek. Vajon van még esélyem arra, hogy jövő szeptembertől bölcsibe járhasson a fiam?(attól tartok, hogy várólistára kerülünk ahol előttünk több 10-en lesznek)
2009. júl. 26. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elkéstél vele, bár nem tudom, hogy a lakóhelyeden milyenek a bölcsi viszonyok. Mi csak 2011-ben leszünk két évesek, de már most beírattam a drágámat, és így is az egyik bölcsibe már csak várólistára tettek, ahol már a hatodikak vagyunk. Úgyhogy én három hónaposan írattam be, és olvashatod milyen jók a lehetőségek, végülis írathatnám magán bölibe is, de azzal csak egy baj van, az hogy megfizethetetlen számunkra, úgyanis sajnálatos módon nincs havi 50.000 Ft-unk bölcsire.
2009. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 7 hónaposan,de így is vannak előttünk:(
2009. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát mi Gyáliak vagyunk. Az egész városban van egy bölcsi.:(

Még egy lehetőség lenne ha 18.ker pestszentimrén keresnék. Ott van jó pár csak nem tudom mi alapján is kéne választani mert csak pár éve költöztem ide és még nagyon nem ismerek más babásokat.:(

köszi a választ.

2009. júl. 26. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, én nem mertem ennyit várni. 8 hetes volt a lányom, mikor elmentünk a hozzánk legközelebbi bölcsibe áprilisban. Ez azért volt csak fontos ilyen korán, mert májusban van az az értekezlet, amikor döntenek, hogy ki kerülhet be... néhány éven belül. Állítólag mostanában fognak értesíteni, hogy 2011. januárjában hajlandók -e felvenni a lányom... Aztán a jövő nyáron fogják konkretizálni, hogy biztos mehet -e, mert átveszi -e az óvóda a megfelelő számú kicsit, hogy az én gyerekem helye felszabaduljon... Már 2 hónapja várok az eredményre, eddig hiába, de nem merem cseszegetni őket a "türelmetlenségemmel", mert hátha emiatt utasítanak el. Szóval, lehet, hogy nekem meg túl korán volt?

Örjítő ez a várakozás!

2009. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én a lányomat 5 hónaposan most márciusban irattam fel várólistára úgy, hogy 2010.szeptemberében tudjon menni bölcsibe és már így is,kb.20 körül jártunk,amikor kérdeztem,mennyien vagyunk.Minden bölcsiben nagy a túljelentkezés és csak a területileg illetékes bölcsibe irathatod,ahol laksz ill.magánbölcsi.
2009. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,az előttinek.Minden év ápr.-máj.-ban döntenek,arról,hogy kit vesznek fel az év szept.-ben.Tehát ha te pindúrod 2011 szept.-ben menne bölcsibe,arról az 2011-ben tavasszal döntenek.Nekem a bölcsi vezetője ezt mondta.Én is csak jövőre tudom meg,hiába irattam fel várólistára most,de kérdezz utána,lehet máshol, máshogy van.
2009. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!