Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkeztük a hozzátáplálást!...

Elkeztük a hozzátáplálást! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
4,5 hós a babám! 4hós kora óta kóstoltatok vele 4-6 kanálal adtam eddig neki csak kóstolás szinten!3 óránként evett tápszert 150ml.ma délben adtam neki a 150ml tápit és fél 4kor megevett 125grammos hipp almapépből 100g-ot!a kérdésem az hogy vajon kiváltottam egy étkezést vagy adjak neki még tápit?körülbelül meddig bírhatja ezzel az adaggal.hogyan folytassam az elkövetkező napokban?
2012. aug. 29. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Még adj neki tápot, az alma nem olyan laktató hogy kiváltson egy étkezést.
2012. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 100 gramm szép mennyiség, és annak idején én is azt hittem, hogy kiváltottam vele egy étkezést, de nem! Félóra - 1,5 óra múlva éhes volt a kisfiam. Amikor 160 körüli adagot evett meg egyszerre, azzal már jóllakott (persze kicsit később már a 250g is lecsúszott egy-egy evésre).
2012. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!