Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta elkeztük a hozzátáplálás...

Mióta elkeztük a hozzátáplálást babámnak nehezen megy a kakilás, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Igazából a lázmérővel való segítés is kezd csődöt mondani, mert még úgy is csak nehezen tud kinyomni egy keveset.Iszik sook vizet is,már születésétől fogva, de annyira az sem lazítja fel neki. Az olyan pépeket amik pedig lazítanák nem szereti.

Mit tegyek?

Egyébként sorolnátok néhány olyan bébiételt ami kicsit meghajtja? Van ezek között olyan, ami csak higítja a székletet,de hascsikarást viszont nem okoz?

(Bocsánat ha alapvetőnek tűnő dolgokat kérdezek, de első baba, és egyébként sem értek az ételek efféle hatásaihoz...)


2009. nov. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a szőlőitalt ajánlanám..nekünk az mindig segített kecskemétit szoktam venni 4hós kortól..
2009. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki a kamillateát. Nálunk bevált, bár mi még csak tápszert eszünk, de segít neki a kakiban. Vagy őszilének a leve, az is jó nekik.

2009. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tök és szilva

amikor almastokot eszik, napi 2x is termel :D

amikor almasszilvát, van, hogy haromszor is

amugy meg csak napi 1x

homerozes helyett hasznalhatsz felbevagott glicerinkupat is, ha ugy erzed kell, felbevagod, megmelegited a kezed kozott, es benyomod. osszefogod a kis segget, és tartod. az en bebim mindig nagyon rohog kupozas alatt, csak glicerinkup szerencsére csak hozzataplalas elott kellett

a tok meg a szilva varazsereju

2009. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Talán post ezen az oldalon olvastam valahol, hogy atök az hasfogó (mármin t a sütőtök..). Akkor mégse?

A szőlő jó ötlet, eddig már egyszer kapott, de azt szerette. A sütőtököt imádja, de eddig attól nem kakilt jobban. :-( A ilyen szilva ,meg barack jó lenne ha megenné,de nem hajlandó...

2009. nov. 4. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát látom sok mindennel próbálkoztál már. Ezeken kívül még a vilmoskörte bébiételt javaslom. Nekünk hasonló gondjaink voltak, Kecskeméti szilva és vilmoskörte ( az talán Hipp-es )jött be. Meg a joghurt, de lehet, hogy ti még azt nem ehettek. Állítólag még a paradicsomlé is segít, van Kecskeméti bébiital, de azt nem próbáltuk.
2009. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva 6 hós lesz a babám.
2009. nov. 4. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az jutott még eszembe, hogy amikor cukkinit főzök a fiamnak, mindig lágyabb a széklete. Talán ezt ennyi idősen már megpróbálhatod adni neki, pár kanállal.
2009. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!