Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit raktok a baba alá, ha...

Mit raktok a baba alá, ha mondjuk vendégségben vagytok vagy úton, bevásárláson és pelenkázni kell?

Figyelt kérdés
mert ugye otthon van pelenkázó,de amúgy mit vigyek magammal,ha menni kell valahova?egy kis pléd elég egy textil pelenkával?
2012. aug. 29. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
tökéletes!
2012. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a pelenkázótáska része egy pelenkázóalátét, azt használom. De lehet venni is egyszer használatos alátétet, ha nincs lehetőség plédre vagy törülközőre.
2012. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez is hasznos: Libero pelenkázó alátét


[link]

2012. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kiki01 ***** válasza:
Nekem van egy viaszosvászon szerű alátétem, azt viszem mindenhová.
2012. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonlót vettem ajándékba.

[link]

2012. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én táskámban mindig van legalább két textilpelus.

Egyet csak arra használok,hogy ha valahol tisztába kell tenni, akkor azt rakom alá!

2012. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eldobható alátétet vettem. 10 db-os a csomag és lehet használni többször is. Akkor szoktam lecserélni, ha piszkos lesz. De van nálam is mindig 1 textilpelus is, az másra is jó.
2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pelenkázó táskámon volt lecsatolható alátét, és mindig volt benne textilpelus, aztán a szomszédasszony adott 2 db lemosható DM-s alátétet, azontúl azt használtam. A fiam már két éves és szobatiszta pár hónapja, de ha tanácsadásra viszem mindig teszek alá, főleg a mérlegen. Ne üljön sehol puci popóval.
2012. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 30. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!