Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már cumi.. Milyen?

Ha már cumi.. Milyen?

Figyelt kérdés
Latex, szilikon, játszós, alvós, szimmetrikus, ortódonikus... szupermárkás, dm-es, párszázforintos?

2012. aug. 29. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a szilikonos MAM vált be, nekünk az aventes nem jött be, de szerintem ez is babafüggő
2012. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
a szilikon vastagságában is eltér az éjszakai a nappalitól.Az utóbbi sokkal vékonyabb a "nyaka",mivel nappal gyakrabban végez szopó mozdulatot a szájával,míg álmában csak ritkán
2012. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kb. 22 hós koráig Nuk szilikonosat vettünk a kislányomnak, de azt kiharapta mindig, így dm-es szilikonos babylove-ot veszünk. 2 év 2 hónapos most, alváshoz még kell a cumi.
2012. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A lányomná nuk latexeset használtunk,a kisfiam meg csak a dm-s cumit fogadja el,szintén latexes.
2012. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*lányomnál
2012. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


A kisfiam koraszülött volt, már a kórházban az inkubátorban is próbáltak adni neki cumit, mert sokat sírt. Nem fogadta el. Otthon aztán mi is próbáltunk többfélét, az Avent-est néha-néha elfogadta. Féléves kora körül Nuk cumit vettem neki, az rögtön bejött, kb másfél éves koráig azt használta. Viszont egy alkalommal nem tudtam venni neki, csak egy csepp alakút [link] , ráadásul latex, nem is szilikon, mint a Nuk-os előtte! Azóta csak ehhez ragaszkodik. Nem szeretem, mert nem fogszabályzós, mint a Nuk volt előtte, ráadásul inkább szilikon párti vagyok, de nincs mit tenni, csak ezzel alszik el most már. Furán áll a szájában, mert hosszú a formája.:(

2012. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

amilyet a babád elfogad!!

nekem három gyerkem van:

Elsőnek csak aventes szilikonos volt- azt a csapott végű cumit pl soha de soha nem fogadta el, ha próbáltuk rögtön a földön landolt. 2.5évesen szokott le 2nap alatt a cumiról, de lényegében kb 1éves kora óta csak alvásnál cumizott.

1. gyereknél ismerkedtem én is a cumikkal, láttam ezt a latex cumit- csak néztem, hogy ezt a gusztustalan barna izét hogy lehet beadni a gyerek szájába.... erre a 2.fiamnak ez lett a fő kedvenc cumija, és ő ráadásul szerette a csapott végű cumikat is. Neki a MAM latex cumikat vettem.

MOst fél éves a legkisebb fiam, és ő pedig a MAM-os szilikonosat szereti... Neki a latex egyátalán nem jön be- nem szereti- és a csapott végűeket sem.... :)))


Szóval gyerekfüggő!!

2012. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát különben lehet hogy írtok valamit ezzelm agyerekfüggő dologgal! Első babám nagyon cumifüggő volt, de neki tökmindegy volt, milyen csak a szájában legyen....

A 2. gyerkőc nem szeret annyira cumizni, ő "finnyás", latex nem kell neki, a lecsapott végűvel bohóckodik csak ...:) Azért is kérdeztem, hátha van vmi olyan cumi amit minden baba szeret, mert nagysokára vagy 5 cumi végigpróbálgatása után jöttem rá, h "talán ilyen lesz a befutó" :)

2012. aug. 30. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!