Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom csak fél...

3 hónapos kislányom csak fél percig képes tartani a fejét! Nagyon elmaradt a fejlődése?

Figyelt kérdés
35. hétre született a lányom és maximum 1 percre tartja meg a fejét, utána billen. A gyerekorvos szerint már percekig kéne tartania és lassan meg is kellene fordulnia. Én viszont úgy tudom, hogy hozzá kell számolni azt az 5 hetet, amennyivel előbb jött. Orvos ismerősöm szerint én tudom jól és a lányom még csak 2 hósnak számít, igaz ő nem gyerekorvos. Szerintetek kezdjek aggódni a pici fejlődése miatt?
2009. júl. 27. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem maradt le,miért maradt volna le?

Én az én babàmat 10 nappal tulhordtam.

Ö is 3 honaposan kezdte emelni a fejét,de mmég remegett,stb.

Most 4,5 honapos,màr megtartja hosszabb idöre,de néha elfàrad.

Lassan megfordulnia?

Az is eljön.

Ne eröltesd.

A dokikrol annyit,hogy az enyém azt mondta amikor a gyerekemnek 40!!!!fokos làza volt,hogy ez velejàr,lehet jön a foga.

Màsnap korhàzba kerültünk,azonnal infuzio stb.

Szoval ne legyenek kétségeid,igenis a gyermeked is képes lesz mindenre,de legyél türelmes!

Egyébként minden nap5 percre tedd a hasàra(felügyeleteddel)és ezzel edzödik.

2009. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is most 3 hónapos a kisfiam, és ő is csak rövid ideig tartja a fejét. Ő a 34.hétre született.

Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül, mert már aggódni kezdtem. A védőnő állandóan b...gat.

2009. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!