Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi (hány db/csomag)...

Mennyi (hány db/csomag) újszülött pelenkát vegyek hogy sokáig kitartson? A következő méret hány hónapos kortól fog kelleni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél sokat, nem tudod mekkorának születik. Az enyém koraszülött volt, 3 hónapos koráig az újszülött méretet használtuk, de ha pl. majd' 4 kilós, akkor csak 1-2 hétig jó.
2009. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó. Az én babóm úgy nő mint a gomba. Volt is olyan hogy vettem egy 60-70 db-os pelenkát, mert azt hittem jó lesz még. Mire kibontottam már nem is volt jó rá, oda kellett adnom vkinek. Buktam kb. 3000 ft-ot.
2009. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdésnek 1 csomag elég. (1. voltam)
2009. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Újszülött méretből nem érdemes betárazni, mert nem sokáig jó. Meg ki kell tapasztalni, h' melyik márka válik be nálatok. Egyébként nekünk csak egy csomag újszülött pelus kellett, utána át kellett térni az eggyel nagyobb méretűre, mert a combhajlatánál szűk volt a másik.
2009. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3 kilóval született, kb 1,5 hónapig használtuk a 2-5kg-ig való pelust, 4,5 kilósan már kicsi volt rá. Ha jól emlékszem 4 csomag fogyott, de lehet hogy 5, pontosan már nem tudom.

Tényleg attól függ, hogy mekkorasúllyal születik.

2009. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek függő. Sose vegyél sokat, mert lehet hogy hamar kinövi, vagy nem válik be. Mi 1 csomagot tudtunk felhasználni az újszülöttből, a többi fölösleges lett (kinőtte), pedig koraszülött lett. Később pedig balestek voltak a pelusokkal. Még most is kisérletezünk, úgyhogy én sose veszek sok pelenkát, még akkor se, ha akcióban van.
2009. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!