Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan cumit ami teljesen...

Van olyan cumit ami teljesen szilikonból van?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak a cumi része ami a szájában van hanem a külső része is. Azért kérdezem, mert a lányom nem hajlandó a nélkül elaludni. Hason alszik este, és nem egyszer azt láttam, hogy majdnem kinyomta a szemét a cumi. Van erre megldás?
2009. júl. 27. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elaszik vedd el a cumit. Már csak azért is jó kivenni mert akkor nem szokik arra rá hogy állandóan a szájában legyen és ha kiesik álmában nincs sírás.

Én kb 20 perc után kiveszem a szájából, vagy ha már kiesett kihalászom alóla. Az én fiam is csak hason alszik.

2009. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a chicconak van olyan.De ne tudom a pontos nevét.
2009. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ki szoktam halászni alóla, de sajna 3-kor még felrezdül, ha visszaadom a cumit simán visszaalszik még 2 órára. És ilyenkor már nincs lelkierőm megvárni míg kiköpi. :)
2009. júl. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!