Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá mernétek bízni 19hónapos...

Rá mernétek bízni 19hónapos babátokat 3 napra egy a baba számára ismeretlen barátnőre, annak ismeretlen lakásában?

Figyelt kérdés

Barátnőm 1 hónap múlva elutazik 3 napra a pasijához Olaszországba és azt szeretné, hogy addig én vigyázzak a 19 hónapos kisfiára akivel én nagyon ritkán találkozok és a lakásomban kb 3x járt. Plusz nekem is van egy 13 hónapos fiam. A 2 fiú teljesen eltérő napirenden van, máskor-máshogy alszanak és szinte nem is ismerik egymást de 1 szobában kellene lenniük 2 éjszakát. Én tényleg nem tudom mit csináljak mert minden idegszálammal azt érzem, hogy mindhárman elég hamar kiborulnánk de közben meg barátnőmre tényleg ráférne a kikapcsolódás mert nagyon nehéz hónapokon van túl. Más nincs aki vigyázhatna a kisfiára..

Szerintetek mit csináljak??


2012. aug. 30. 15:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége? Kíváncsi vagyok nagyon, mert engem néha kellett idegenre bízni, mert anyukám se volt senkije mikor apu messze dolgozott.
2012. okt. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!