Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet mikróban melegíteni a...

Lehet mikróban melegíteni a vizet (40 fok-ra) a tápszerhez? Ha véletlenül túl forró lesz a víz és úgy rakom bele a tápszert akkor kiégnek belőle a fontos dolgok? Bocs de egy kicsit hülyén fogalmaztam!

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért sem ajánlják a mikroban melegítést. Inkább a mikroba tegyél egy fél bögre vizet, azt forrald fel. Majd miután kivetted a mikróból tedd abba a cumisüveget, vízzel tápival együtt. Inkább így melegítsd. Kb. 1-2 perc, attól függ mennyi van a cumisüvegben.
2009. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz akkor vegyél melegitöt.

Tudod amibe vozet raksz,és egésznap ugyanazt a hömérsékletet tartja.

Abban a bekészitett tàpszer is elvan oràkig.

Aventos van nekem.

Dràga de megéri!

Vagy a korhàzba azt làttam,hogy egy teljes napi tàpszert elkészitenek egy üvegbe,a hütöbe tàroljàk,és mindig egy porciot kiöntenek,azt melegitik fel mikroba(bàr a mikor hive nem vagyok)

Egyébként nem szabad forro vizbe tenni a tàpszert,lekell hüteni 40 fokra.

Melegits vizet mikroba,aztàn egy tàl hideg vizbe àllitsd bele.

Ha lehült eléggé,akkor készits tàpszert belöle.

Persze odakell figyelni,hogy iidö elött legyen kész,még mielött a baba elkezdene sirni.

2009. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én a vizet nem forralom mert babavizet iszunk!
2009. júl. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!