Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy "kiegyensúlyozott...

Milyen egy "kiegyensúlyozott baba"?

Figyelt kérdés
Mindig ha megyek valahová, (védőnő, orvos) mondogatják, hogy milyen kiegyensúlyozott a baba. Én meg ilyenkor mindig azon gondolkozom, hogy én ugyan nem tudom, milyen egy kiegyensúlyozott baba és hogy ez vajon egy ilyen dzsolidzsóker szöveg-e, amit minden anyukának mindenhol el lehet sütni, mert annak biztosan örül... :) nektek is mindig mindenhol ezt mondják :D?
2012. aug. 30. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A kiegyensúlyozott baba szépen növekszik, rendesen eszik, mosolygós kb :)

Csak annak mondják szerintem, akié tényleg az :)

2012. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ZsZs27 ***** válasza:
Ez bizony jó kérdés. Nekem is mindig ezt mondják, nem is értem, hogy tudják leszűrni abból a pár percből. De mondjuk, ha egy babát elhanyagolnak, nem foglalkoznak vele, az egyértelműen érezhető, már láttam ilyen kicsiket. Tehát, akkor a kiegyensúlyozottság miért is ne látszana? Csak lehet, hogy mi ezt azért nem tudjuk igazán megállapítani, mert minden pillanatunkat lekötik a gyerekeink, és egy szakember a "kívülálló" szemével tudja ezt nézni. És mivel sok gyereket láttak már, csak meg tudják ezt állapítani.
2012. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindig ezt mondják. De mostmár én is azt mondom, hogy igen az én babám kiegyensujozott, boldog baba. Már van több ismerős kisbabával. És bizony az enyém a leg mosolygósabb mindegyik közül. Nemtudom ez miért van. Ő alapbol ilyen szerintem.. Nem foglalkozom vele extra sokat. De ő mindenkire teleszájjal mosolyog. Nagyon cuki a két kis fogával. Most 5 hónapos. lehet azért is mert egy 10 emeletes házban lakunk és nagyon sokan megnézik minden nap. Mindenki szol hozzá kedvesen és ő ezt hatalmas kacajjal vagy visitással jutalmazza.
2012. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van, tudom, hogy ez mit jelent. Mindkét gyermekem ilyen. A fiam is ilyen volt, amíg be nem került az oviba (utána rosszcsont lett, de nem baj). A kislányom szintén ilyen. Most lesz 7 hónapos.

Mindkettő nagyon ritkán sírt/sír, mindig mosolyog, nyugodt alvó, el tudja magát foglalni, nem kell állandóan körülötte sündörögni.

2012. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondják. Gondolom arra értik, hogy mosolygós, rendesek növekszik, egészséges stb, de szerintem minden baba ilyen, aki nincs elhanyagolva. Szerintem is sablonszöveg :)
2012. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 3-as vagyok. Most, hogy nekem is van babám és sok anyukával és babával megismerkedtem. Hát van olyan baba akivel látom, hogy nagyon is sokat foglalkoznak , mégsem mosolyog. Nem egyformák a gyerekek, nem egyforma a mentalitásuk.
2012. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!