Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti sózzátok a püréket? Csak...

Ti sózzátok a püréket? Csak mert a védőnőm azt mondta, hogy tegyek bele egy kis sót és olajat.5 hónapos a babám és 4,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, de még mindig szopizik.

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Én is raktam bele egy pici sót, bár az is igaz, hogy nem 5 hósan, mert akkor még csak gyümölcsöt kapott. Kb. 9-10 hósan már egy nagyon pici sót raktam a főzelékébe.


Fél hónap hozzátáplálás után milyen pürét csinálsz a babádnak?

2012. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban még én sem tettem bele se sót, se olajat. De az hogy méreg, vagy ártalmas az enyhén szólva sem igaz. Himalája só 84 féle ásványi anyaggal és nyomelemmel rendelkezik. Mértékkel használva a só egyáltalán nem ártalmas, sőt. Az olaj meg azért kellhet mert bizonyos vitaminok és ásványok így oldódnak fel leginkább a szervezetben.
2012. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Látom, ezen lovagoltok. Jó, nem méreg a só.(amúgy is hangsúlyozom csak jelképesen írtam, mivel a veséknek nem kedvez kisbabáknál) De akkor se kell sózni. Legalábbis az elején, pár hónapig.
2012. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sót semmiképpen, és még olajat se tegyél bele egy ideig! Azt 8-9 hó körül kell elkezdeni 1-2 kiskanállal a főzelékbe!
2012. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!