Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék még egy babát egy...

Szeretnék még egy babát egy kisfiut, lehet ezt valahogyan befolyásolni?

Figyelt kérdés
Nem ugy gondolom ,hogy doktorhoz járni aztán mesterségesen,hanem valami gyógykészítmény vagy étel vagybármi ami segítene??Lehet kicsit buta a kérdés,de érdekelne.
2009. júl. 27. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A naptármódszerről hallottál? A ciklus.hu-n részletesebben utána olvashatsz. Mi kislányt szeretnénk újra és igyekeztünk ennek megfelelően együtt lenni (főleg ;) ), az eredményt még nem tudom, de ha már biztos lesz a neme, megírom :)
2009. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha a peteérés napján vagytok együtt, akkor nagy valószínűséggel fiú lesz, mert a fiú spermák gyorsabbak (de rövidebb életűek , mint a "lány" spermák), tehát hamarabb érik el a petesejtet és termékenyítik meg azt.

Visont ha mondjuk 2 nappal vagytok a peteérés előtt együtt, akkor valószínűbb lesz a kislány, mert amire megérik és kilökődik a pete, addigra a fiú spermák gyengülnek és a hosszabb életű "lány" spermák fognak eljutni a petesejthez.

Nálunk az első baba kisfiú(14 hónapos) és a 2. babánk is fiú lesz (25 hetes vagyok) és mind a 2 esetben a peteérés napján voltunk együtt :)

sokat olvastam erről a témáról, biológus is vagyok. remélem érthetően írtam le :)

2009. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom, beválik-e de ő nem szokott hülyeségeket mondani. :)

2009. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Van olyan férfi akinek nem lehet, csak lány gyereke, ezt vegyétek figyelembe!
2009. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Millió ilyen felvetés van kezdve onnan, hogy nyitva van-e a párod szája vagy nincs, felül van-e vagy nem....

de a természetetet nem lehet befolyásolni.

Az lesz, ami a fogantatás pillanatában eldől!

2009. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat tök jó:)

Nekem egy kislányom van most 9hós,de szeretnék mihamarabb egy kis öcsit:)

2009. júl. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!