Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam eleg sokat bukik,...

A babam eleg sokat bukik, anyatejes. Mit gondoltok, ha adnek neki par kanal bukas elleni tapszert szopi elött, segitene valamit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem segítene. Ne rontsd el ezért a pocakját.
2012. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

- sűrűn szünetet tartani, büfiztetni

- ágy fej felöli végét megemelni

- tápszert csak orvosi javaslatra


Mennyi idős a pici?

2012. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne adj.

A bukás nem betegség, nem fáj neki.

El kell menni UH-ra, hogy nincs-e refluxa, és ha nincs, akkor semmi gond, hogy bukik.


Egyik gyerekem 14 hónapos koráig bukott. Sokat, sokszor. Szépen fejlődött így is. (19 hónapig szoptattam)

2012. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
7 hetes lesz.Faj neki,mert savat is bukik vissza.Katasztrofa minden eves.Megvan mar az idöpontunk a dokihoz.
2012. aug. 30. 19:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Jah es rengeteget sir is eves közben es utan is.:(
2012. aug. 30. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Miket eszel?

Azon is múlik milyen a tej!

Kenyér, péksütik, tészta, burgonya, hús, zöldségek amik nem puffasztanak. Gyümölcsöktől is lehet savas a tej, fájhat a pocija.

Espumisant, infakolt nem Próbáltátok, lányomnak az segített!

Lányom is bukós volt, nagyon durván, de mikor elkezdtük a hozzátáplálást, 16 hetesen, akkor elmúlt!

2012. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van valami gél a nevét nem tudom. Én holnap megyek a dokihoz a gyerekkel. Már 5 hónapos és még mindig sokat bukik. Ma hallottam egy anyukátol. Ez megköti a pocakban a kaját. Remélem jobb lesz már.
2012. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nutrilon lehet az a gel kedves utolso,de az nalunk nincs(külföld).Szinte semmilyen gyümölcsöt nem eszek es mar minden fajta cseppet kiprobaltunk ami hasfajasra valo.KB.100 euronal jarunk,amit ezekre raköltöttünk es semmi nem segit.Nagyon sajnalom a babam,mert fajdalmai vannak,de csak eveskor es utanna...rengeteget sir.:(Es sokat is bukik.Büfögni büfög,azzal nem hiszem,h gond lenne.
2012. aug. 30. 20:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Vegsö elkeseredesemben ma megvettem egy bukas elleni tapot.Artani nem gondolnam,h artok egy par kanalnyival.Hatha megfogna a bukast valamennyire.
2012. aug. 30. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak túlélni lehet. Az enyém is rengeteget bukott. Nem hinném, hogy a bukás miatt sír. Inkább a pocija fájhat. Lábát nem húzza fel?
2012. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!