Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról az anyáról...

Mit gondoltok arról az anyáról, aki megszüli a gyerekét és benn hagyja a kórházban?

Figyelt kérdés
És ha meggondolja magát,hogy mégiscsak kell neki a gyerek...
2012. aug. 28. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt,hogy volt rá oka. Inkább ez a megoldás,mint az,hogy születés után kárt tegyen benne
2012. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt gondolom, hogy inkább hagyja bent a kórházban vagy tegye inkubátorba, mint dobja be pl a pöcegödörbe.

És ha utána meggondolja magát? Sajnos ilyen az élet, már ne kapja vissza a babát.

2012. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel úgy vagyok, hogy legalább nem dobta kukába!

De azt nem díjazom ,hogy esetleg találnak neki örökbefogadó szülőket, ő meg eldönti x hónap után, hogy kell neki.

Akkor döntsön max. két nap alatt!

2012. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Olvasgasd el, hány abortuszos nőt próbálnak itt is rábeszélni az örökbeadásra.

Eljár vizsgálatokra, kórházban, biztonságos körülmények között megszüli a gyerekét.

Felelősségteljesebbnek tartom, mint hogy a hátsó udvarban szüli meg és a fagyasztóba rakja.


Az, hogy meggondolja magát az nem túl fair, bár az is kérdés mikor. Az első pár napban-hétben dolgoznak szegényben a hormonok, ez neki sem könnyű. De ha évekkel később akarja feldúlni a gyerek életét a saját önzősége miatt, az nekem nem szimpatikus.

2012. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk az anyukát befolyásolta valami külső tényező vagy valaki? Szerintetek,ha mégiscsak a baba mellett dönt,akkor nem kéne neki még egy esélyt adni?
2012. aug. 28. 15:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, törvényileg van x napja meggondolni magát.


Egy anyát nem lehet erre kényszeríteni, ha nem akarja megtenni nem fogja :-( Ha meg mégis olyan gyenge, hogy másokra hallgat... hát, talán jobb a gyereknek :-(

2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kéne neki még egy esélyt adni. Volt több mint 1/2 éve meggondolni mit akar tenni a babával. Így döntött, viselje a következményeit. És ha közben a kicsi örökbefogadó szülőkhöz került, akkor szakítsák ki a biztonságos környezetéből, mert az a nő aki szülte meggondolta magát? Aztán majd megint meggondolja magát, és újból otthagyja valahol? ....
2012. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Legalább esélyt adott neki az életre. Viszont úgy tudom - javítsatok ki, ha tévedek -, hogy ha nem civil szervezeten keresztül történik az örökbe fogadás, hanem csak úgy bent hagyja a kórházban, akkor a baba nem lesz azonnal örökbe adható, hanem adnak neki valamennyi időt, hogy meggondolja magát. Ezalatt nem lehet örökbe adni a kicsit, hanem csecsemőotthonba kerül. Ezek a szegény gyerekek ezért aztán sokkal később kerülnek családba, ami által komolyan sérülhetnek.

De ettől még nem ítélem el az ilyet. Nyilván oka volt rá, és egy idő után ezek a babák is szerető családba kerülhetnek.

2012. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem ítélem el. Legalább megszülte , és tényleg életet adott neki. Az is már milyen, h vki eldugja a szekrénybe meg mit tudom én, és magára hagyja azt a pici -semmiről se tehető-újszülöttet, hadd végezze ki ott. Mondják, h erősen zavarodott olyankor az "anya", de én nem hiszem.
2012. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mint kétszeres örökbefogadó nagyon nagy tisztelettel,köszönettel ,szeretettel gondolok a gyermekeim vér szerinti anyukájára .


ÉN már egy idegroncs lennék,ha nem lennének ilyen anyák,akik ha ők maguk kénytelenek lemondani a körülményeik miatt a gyermekükről nem akarnák a gyermeküknek a legjobbat azzal ,hogy inkább lemondanak róluk és nem hagyják évekig otthonban őket ,hogy ne legyenek örökbeadhatóak.

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!