Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam eleg sokat bukik,...

A babam eleg sokat bukik, anyatejes. Mit gondoltok, ha adnek neki par kanal bukas elleni tapszert szopi elött, segitene valamit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Inkabb rugkapal velük es a kezeivel hadonaszik siras közben.Lehet igazad van,h csak tulelni lehet.Az elsöszülöttem is nagyos siros volt,a 3. honapot alig töltöttük be,egyik naprol a masikra abbamaradtak az üvöltesek...meg 5 het.
2012. aug. 30. 21:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon bukós(volt)! Bár ő tápszeres az elejétől! Nekünk a hozzátáplálás segített! Vagyis a tejpép legfőképp! 4hósan adtam neki reggelire tejpépet és azóta is ez a reggeli! A tejpéptől egész nap valamiért nem bukik! Úgyhogy nekünk ez vált be! Addig pedig okádott minden nap minden percébe (de hízott rendesen) Én büfiztettem 4× etetés közben az se sokat segített! A bukás az bukás sajna, majd idővel elmúlik, ha gyarapszik rendesen nem foglalkozik vele a doki, ha nem akkor szoktak kivizsgálást! Legalább is én így tudom
2012. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is bukós és refluxos. 2 hónapig csak szoptattam, de szegénykémnek nagyon marta a sav a nyelőcsövét, és akkor a sarkamra álltam. Visszamentem a dokihoz és megmondtam neki, hogy írja fel az AR-es tápszert. Felírta, szó nélkül. Pedig előtte ódákat zengett az anyatej jótékony hatásáról, de gondolom látta, hogy nem érdemes vitatkozni velem...:)

Persze a szoptatás mellett adtam neki a tápszert. És láss csodát, szopi után már 30 ml is elég volt ahhoz, hogy egy csepp se jöjjön vissza!!

Mi Milupa Milumil AR-t használunk. Minden bukós gyerek anyukájának ajánlom, hogy próbálja ki. Megéri! A gyerek imádja, 3 éves koráig kiírja a doki(!), és persze a legfontosabb, hogy egy áldás ez a tápszer szegény gyerkőcöknek!

2012. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
reflux vizsgálat megvolt?
2012. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!