Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának elég, ha...

7 hónapos babának elég, ha reggelire tápszert kap, majd tízórait, vagy a kettő között kell még valamit adni?

Figyelt kérdés

Reggel fél 7-7 körül iszik 180 ml tápszert, utána 9-körül gyümölcsöt kap, majd délben jön az ebéd, ami főzelék.

Gyakran nyügösek a délelőttök, de nem tudom, hogy miért.Talán éhes lehet?


2012. aug. 31. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos...nálunk a délutánok nyügösek...néha a délelőtt...bennem is megfogalmazódott,hogy talán éhes lehet? de ha belegondolsz napi 5 étkezés nem olyan kevés...na mindegy,én szoktam neki adni délután ebéd és uzsi között piskótát vagy kölesgolyót,nem sokat...ha kicsit éhes akkor talán ez csillapítja neki...a 3 órát betartom 2 evés között mert azért annyi min.kell szerintem.a délelőtti gyümölcsöt meg úgy készítem,hogy teszek bele kukoricapelyhet...így tuti laktatósabb...
2012. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 7 hónaposan még elég volt a tápszer és a tízóra, most 9,5 hónapos, és kb 2 hete kap 6-7 körül tápszert és 8-kor már nyűgös, akkor kap reggelit. De próbáld meg, hogy adsz neki reggelit, de akkor a tízórait told odébb.
2012. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam reggel 6 körül eszik 180 ml tápszert, utána visszaalszik fél 8-8ig. Ilyenkor fél 10 körül kap gyümit, 12-fél 1 körül pedig főzeléket. Nálunk ez elég így. A tízórait, vagyis a gyümit próbáld tolni fél 10-10ig ha lehet.
2012. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nálatok is az éhség olyankor a gond. Lányom is ha nem eszik elég gyümit, akkor tiszta nyügi ebédig, utána meg semmi, úgyhogy tuti a pocak a gond :)
2012. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja nekem a védőnő mondta hogy keverhetek bele kekszet, úgy laktatóbb! próbáld ki hátha :). utolsó voltam
2012. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!