Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Min altassam a 9 hós kislányom...

Min altassam a 9 hós kislányomat? Lentebb a részletek.

Figyelt kérdés

A kiságy már kicsi neki, álandóan arra kelt fel hogy nekigurult az oldalának vagy beszorult valamije. Azt már nem használjuk.

Most egy nagyágyon alszik körbe barikádozva, plédekkel és hasonlókkal. De egy hete már feláll és félek hogy le fog esni. Ráadásul nemsokára költözünk és szeretnék neki ágyat vagy matracot?? Nem tudom mi lenne a legjobb? Ti hogy oldjátok meg?


Ezeket néztem eddig.

Vagy legyen egy matrac a földön és kész?



[link]


[link]


[link]


[link]


2009. júl. 27. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet,így velem alszik a kisfiam:) ha nem melletted szeretnéd hogy aludjon,akkor matracra szavazok a földön,ott nincs mibe kapaszkodni még:) Én így legalább rajta tartom a szemem:)
2009. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami olyan kiságy kellene ami körben rácsos...a földre tett matrac meg azért nem jó ert ok h ha legurul akkor sincs gáz csak mégis a föld érted...azért hidegebb ott mint egy ágyon...


Ha a 4ből kelll választani akkor a 2.:))

2009. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek imádnak a földön egy matracon aludni,csak ezért gondoltam!
2009. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. ágy jó lenne, vagy a matrac, csak ha legurul róla, akkor felébredhet. Vissza tud vajon mászni rá? Lehet, hogy meg is ijedne, nem?
2009. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Aztihszem igen, a 2.lenne a legjobb. A matrac tényleg nem jó, mert megijedhet ha legurul és ráadásul tényleg hideg is lenne, mert parkettás szobája lesz. Én nem szeretném ha megszokná hogy velem alszik, de végülis ez is egy lehetőség lenne.:)

Köszi mégegyszer.

2009. júl. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!