Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hamarosan megszületik,...

Kisfiam hamarosan megszületik, decemberen lesz majd 3 hónapos vettem neki télre egy 62-es overált, de anyukám azt mondja az kicsi lesz neki, miért nem vettem nagyobbat. Kicseréltessem 68-asra?

Figyelt kérdés

végülis ha októberben is hideg lesz meg novemberben akkor jó lesz neki, azt lehet viszont hogy a januártől márciusig már nem lesz jó a 62-es.

Vigyem cseréltessem nagyobbra szerintetek?



2012. aug. 31. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én babám 5 hónapos, de olyan hosszú hogy 74-80as ruhái vannak!Mondjuk az én lányom 57centivel született, az 56os bodykat egy hétig tudtam ráadni.. Szerintem cseréltesd ki, ha még ki lehet!Inkább nagyobb legyen, mint kicsi!
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is cseréltesd ki. Itt nem csak arról van szó, hogy majd kicsi lesz, hanem abba is gondolj bele, hogy alá tudd majd öltöztetni. Hiába pont jó az overál, ha nem tudsz alá adni szükség esetén még 1-2 réteg ruhát. :)
2012. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is azt javasolnám, hogy ha nem tudsz még egyet venni, akkor cseréltesd ki, habár az én lányom 6 hónapos, és most fogunk váltani 68-as ruhára.
2012. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lányom októberi. Tavaly 68-as overált vettem, de az az igazság az elején elveszett benne. Így visszagondolva 2 kellett volna neki, 62-es és 68-as is. Mai eszemmel azt mondom tartsd meg a62-est, aztán úgyis örömmel kapnak majd a nagyszülők az alkalmon, ha kinőtte, hogy vegyenek újat.
2012. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenki zöld kezet kapott értékelésre, meg is tartom úgy döntöttem, amúgy sem szeretem ha lóg a ruha vagy nagy vagy nem a mérete. Ki tudja még milyen idő lesz ősszel. Jó lesz neki.

Majd január február hónapban kap egy nagyobbat ami esetleg még vastagabb mert ez is vastag,de sztem kapható még melegebb fajta is.

Alá lehet öltöztetni, de az sem jó ha nem bír mozogni szegény szóval egy rugi alá simán jó inkább még majd fölé takaró. Anyukámnak ez a mániája hogy mindenből sokkal nagyobbat vesz, én meg nem szeretem azt, hogy majd belenő,meg pacuha a gyerek :-) persze belenő meg ki is nő belőle....

2012. aug. 31. 16:48
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség előre megvenni az ilyen dolgokat, mert nem tudhatod mekkora lesz a babád.

Az én kisfiam februárban született, így muszáj volt előre megvenni az overált, mert abban hoztuk haza.

62-eset vettünk, mert ugye nekünk is mindenki azt mondta, amit itt sokan, hogy nem baj, hogy ha kicsit nagy, majd belenő stb. Nos végül nem tudtuk egyáltalán használni, annyira nagy volt, hogy konkrétan elveszett volna benne. Szóval vigyázz ezekkel a dolgokkal, nem feltétlenül jó a nagyobb. Ráérsz majd akkor megvenni, amikor szükség lesz rá, és akkor legalább biztosan tudod, hogy mekkora kell. (tudom, már mindegy)

2012. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!