Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami baj van? Kisfiam 15...

Valami baj van? Kisfiam 15 hónapos, és 2-3 napja elkezdte ütni a fejét a fülénél. Hol a jobb hol a bal oldalát üti, paskolja a kezével.

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, mert látom, hogy rendszeresen üti, nem csak 1-2 alkalommal.

Mi lehet a baj??


2012. aug. 31. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy enyhébb fülfájásra gyanakodnék huzattól...de mindenképp levinném dokihoz.

nem hiszem amúgy, hogy baj lenne, lehet csak most jött rá, hogy a fülével hall, és próbálgatja...lányom is mostanában vette észre, hogy ha betapasztja a fülét, akkor nem hallja a mit kérek tőle, és ezt mondja is. :-) 2 éves, szal lehet nálatok is ilyesmi van...de mondom, inkább doki, majd ő megmondja a frankót, ha bármi van, akkor továbbküld...

2012. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fáj a füle.
2012. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De nem a fülét üti hanem felette. És közben néz engem, hogy mi a reakció. Ha rászólok akkor is abbahygja, de ha nem szólok és úgy csinálok mintha nem érdekelne a dolog akkor is abbahagyja.

Mondjuk fogzik...elég durván, meglehet, hogy összefüggésben van a két dolog (?)

Én komolyan megijedtem, anyósom szerint a bolondok és szellemi fogyatékosok csinálják ezt:-/ Nem hozta rám a frászt, egy cseppet sem.

2012. aug. 31. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kutya baja, csak egy hóbort. Az én fiam is 15 hónapos, ő néha rázza a fejét elalvás előtt vagy nagyon szereti verni a fejét az ágy támlába. Na ezt például elég rendszeresen csinálja, és csodálom is, hogy nem fáj neki. De ha nagyon nyugtalanít kérdezz rá a védőnőtöknél.
2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

anyósod de jó fej..:-/ kb. mint az enyém...:-DDD

nincs vele gond, simán lehet a fogától, tudod a fogfájás is kisugárzik a fülhöz, de ha nem a foga, akkor meg tényleg csak egy átmeneti szokás..tudod mennyi ilyen "dilis" dolguk lesz még???

első

2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak próbálgatja,de azért hétfőn elvinném majd dokihoz. Anyósoddal ne törődj! :)
2012. szept. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen...mélyen legbelűl és sem tulajdonítok neki NAGY jelentőséget...én abszolút a fülére fogtam, hisz szegény gyerek mindig szenved a fogaival és olyankor huzigálja, markolássza, esetleg tépi a fülét -gondolom sugárzik a fájdalom- szóval én simán erre fogtam most is, egészen addig míg a vészmadár el nem kezdett duruzsolni a fülembe. Azt hiszem hétfőn felhívom a védőnőt.

Mndenkinek köszönöm a megnyugtató válaszokat!<3

2012. szept. 1. 10:13
 8/8 A kérdező kommentje:

Fejlemény van!

Figyeltem ma egész nap a gyereket, jöttünk mentük, csináltuk a dolgunkat, bevásároltunk stb, és észrevettem valamit, ő mostanában olyan korszakban van, hogy azt hiszi mindent szabad, én meg egyre sűrűbben korlátozom ugye, logikus, azaz egyre többször mondom, hogy NEM vagy veszem el a kezét a tiltott dolgotól, szóval egyre többször kerülünk üsszetűzsébe, mert ugye ő ezt eléggé zokon veszi, és bőg ha tiltok valamit, na és a lényeg: Ma azt vettem észre, hogy minden egyes nem-nél, vagy tiltásnál csapkodta a fejét. Tehát ha azt mondtam, hogy nem szabad! akkor sírt és ütötte a fejét.

2012. szept. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!