Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmos a kisfiam fele baba...

Koszmos a kisfiam fele baba olajozom szépen lejön de 1 2 nap és visszajön mit csináljak? A sampon jobb? Milyen árban van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Van a Babe termékei kötött olyan sampon, ami megelőzi a koszmósodást. Nem tudom, hogy mennyibe kerül, biztos jó drága...
2012. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babe koszmó elleni sampont használjuk mi is heti 2-szer, nekünk segített. 2-3 ezer körül van, de mi bnőmtől kaptuk, neten kerestem rá az árára.
2012. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Babé sampon hatásos koszmóra. Csak gyógyszertárban lehet kapni, kb. 2800 Ft
2012. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanacsolta a vedönö,h baba hajkefevel finoman maszirozzam at a fejböret naponta, igy a felsö hamreteg fellazul es nem telepszik meg a koszmo.Eddig hatasos is.
2012. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kiki01 ***** válasza:
Receptre lehet kapni gyógyszertárban fejpakolást, tutti a hatása koszmó ellen!
2012. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Babé tényleg szuper, a kisfiamnak is kezdett koszmósodni a feje, de ettől 1-2 nap alatt elmúlt. Már nem emlékszem az árára, de nagyon sokáig elég. Szerintem megéri, nem kell szenvedni mindenféle kencékkel.
2012. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vettem semmi extra dolgot rá. Fürdés előtt fél órával bekentem a kislányom fejét parafin olajjal, ez fellazította a koszmót. Fürdés közben bevizeztem a fejecskéjét és a keféjével körkörös mozdulatokkal dörzsöltem, de nagyon gyengéden, szinte simogattam. Ezt szinte minden este megcsináltam és gyönyörű szépen eltünt a fejecskéjéről. Ezt még anyukám tanácsolta, nekem is így csinálta, annyi különbséggel, hogy ő sapit is húzott a fejemre miután bekente olajjal.

Mellesleg nekem is a Babe terméket ajánlotta a védőnő, de drágának találtam. Kipróbáltam ezt a parafinos dolgot, gondoltam ha első alkalommal lesz változás, akkor maradok ennél, és lám, tökéletesen bevált.

2012. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!