Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szekszárdon hol van valami...

Szekszárdon hol van valami baba-mama program?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni anyukákkal.Olyan rossz hogy senkit sem ismerek,jó volna valakivel sétálni,beszélgeti.Nekem itt nincs senkim,csak a férjem.Szüleim,barátaim 200km-rel odébb élnek.Van szekszárdon valami lehetőség,vagy felejtsem el?
2009. júl. 27. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én is szekszárdi vagyok,és "bevándorló". Én Csongrád megyéből költöztem ide már lassan 6 éve. Te? Babás programokról nem sokat tudok,de talán a polip ifjusági irodában szoktak még tartani. Sajnos szekszárd nem a lehetőségek városa:S
2009. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jóóó:))),végre írt valaki!

Szia!Én Nagykanizsáról költöztem ide:)!Hát Szekszárd tényleg nem a lehetőségek városa:)!Naaagyon nem szeretem...

Akkor,a mozinál,a művelődési házban gondolod,hogy esetleg lehet valami baba-mama program?Te merre laksz,mekkora a babád?

2009. júl. 30. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk más a helyzet.... Én szekszárdi vagyok de Bpen élünk.

Én úgy tudom van zenés foglalkozás babáknak. Ha érdekel Benneteket írjatok privátba...

2009. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 2 fiam van. A nagyobbik 4 éves törpe meg ma 12 hetes:D Te mióta laksz itt? Mi szőlőhegyen lakunk,sztem az egyik legjobb,legynyugisabb környék.
2009. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja..egyikőtöknek sem lehet írni privibe mert nem adtátok meg:D
2009. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!