Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves eddig jó étvágyú...

1 éves eddig jó étvágyú kislányom,2 napja szinte semmit nem akar megenni, és a széklete is folyós. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jó étvágya volt és bármit megevett két napja, azonban alig eszik valamit. Éjszaka is rosszul alszik, többször felsír, forgolódik, felébred. Széklete egyszer van egy nap, de akkor folyós és annyi, hogy a tök üres pelus is úgy megtelt vele, hogy mellette folyott, és zuhanyzás volt a vége...

Szerintetek mi lehet ez?



2012. szept. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen tünetek akkor vannak ha jön a foga,mint éppen most is a hátsóval küszködik.Szerintem ettől lehet.
2012. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Disi ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet mikor a foga jön. Mennyi bújt eddig ki?
2012. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2 alsó és a 4 felső bújt eddig ki, most nem látom, melyik jöhet neki, ha a fogzás miatt van ez...
2012. szept. 2. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Abróbb vírusra, betegségre is utalhat, én elvinném dokihoz :)
2012. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanezek a tunetei voltak a kisfiamnak,elvittem az orvoshoz,kiderult torokgyulladasa van :-S szerintem is vidd el,ha nem javul a helyzet.
2012. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!