Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos kislányom, nem akar...

7hónapos kislányom, nem akar rugózni. Ez baj? Itt olvasom másnak állandóan ""állna "ekkora babája. Kicsim 2hete mászik, féloldalra felnyomja magát, mintha felülni szeretne.

Figyelt kérdés
de az elöbb is próbáltam,megfogtam a hónaljánál, és nem feszíti ki a lábait, mintha álnni akarna.sőt "ökölbeszorítja "a lábújjait.ez baj?ő miért nem imitálja a lépkedést?
2012. ápr. 17. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltess semmit. Majd csinálja.ha megérett rá. A babák a saját ritmusuk szerint végzik a mozgásokat,esetleg kihagynak valamit.
2012. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nem baj egyáltalán. Az ökölbe szorított lábujjak ösztön, semmi gond nincs vele, még nem érett rá, hogy álljon. Neki most a felülés a célja:-), ne erőltesd, örülj mint a fene, hogy mászik, mert az nagyon fontos, azzal erősödik minden izma, majd meglátod, milyen nagyon ügyes lesz pár hét múlva, ez olyan idegpályákat indít be, ami később a tanuláshoz nagyon fontos, és sokkal kevesebbet esnek az olyan gyerekek, akik nem egyből állnak, hanem másznak, mert fokozatosan tanulják meg a felállást is. Az hogy álljon, még nagyon ráér, és nem kell rugóznia sem, hagyd, hogy a saját tempójában haladjon.
2012. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam sose akart rugózni és én nem is értettem az elején,hogy mit is kérdeznek?Hiszen sosem akart állni,tehát nem is volt felállitva hogy rugozzon:-))11 hósan állt fel és 13 hósan elindult.Nem bukdácsolt és nem esett össze-vissza.Már csak akkor csinálta ha tudta.Ne siettesd mert nincs elkésve semmiről:-))
2012. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem erőltetem persze, csak kipróbáltam az itt olvasottak után.köszönöm mindenkinek
2012. ápr. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!