Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom, tápszer...

2 hónapos a kislányom, tápszeres és egyáltalán nem akar enni. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja elapadt a tejem, Milumil HA start optimát írt fel a háziorvos. Egy darabig meg is ette, mondjuk semmi rendszer nem volt az evésében. Próbáltam 3 óránként adni neki, de már lemondtam róla, örültem, ha a saját ritmusa szerint megeszi a napi adagját. Az első hónapban hízott is több, mint egy kg-ot. Egy pár napja viszont alig eszik, sehogy nem tudom vele megetetni. Nem tűnik betegnek, nem lázas, de evés helyett csak alszik. Amikor felébred, 30-60 ml-t eszik meg. Egyébként jókedélyű kisbaba. Ebben a hónapban 40 dkg-ot hízott, az utóbbi pár napban semmit. A tápszer sem az igazi, nagyon megfogja a pociját, ma megyünk az orvoshoz váltani. Biztos lesz ötlete, de szeretnék olvasni itt is egy párat, ha voltatok hasonló helyzetben. Köszönöm előre is!

2012. aug. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Beba sensitive ha-s tápit próbáljatok meg. nagyon szuper, nekünk nagyon bevált, illetve több ismerősömnél is. Valószínű h a nagy meleg miatt nem kell a kaja neki, próbálj teát vagy vizet adni. Bár az én fiam már 7 hónapos, ő sem nagyon eszik, viszont teát rengeteget megiszik. Ha nem kell neki a tápszer, ne erőltesd, úgyis éhes lesz egyszer, akkor majd jelez! :)
2012. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hetes, szintén tápszeres. Amióta kánikula van, azóta szinte csak alszik, igaz, ő megeszi az adagját, de csak azért, mert beleszuszakolom :) de azért érezhetően csökkent az étvágya ebben az időben. Próbálom sokat itatni, én enyhe csipkebogyóteát szoktam neki adni, nagyon szereti. Azóta a szorulása is sokat javult, amióta a folyadékbevitelre odafigyelek. Ja, és mi is a Beba HA sensitive-et esszük, meg vagyunk elégedve vele!
2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Váltottunk Beba HA Sensitivre, de az sem vált be, enni most sem akar :( Pedig már meleg sincs.
2012. szept. 5. 10:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már ott tartunk, hogy 1 óra alatt eszik meg 50 ml-t. Nem hízik, viszont vigyorog, jókedvű, csak soha nem éhes. :( Sajnálom őt is, mert csak tömöm, de ha nem tenném, még ennyit sem enne.
2012. szept. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!