Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar enni az 1 éves...

Nem akar enni az 1 éves kislányom 10 napja főtt ételt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most töltötte az 1 évet. Már több mint egy hete egyszerüen nem hajlandó a szájába venni semmi főtt ételt. Egyedül a tejet, gyümölcsöt, kekszet, jogurtot, virslit eszi meg. Már megőrülök nem tudom mit adjak neki. El vagyok keseredve nem tudom mivel etessem. Próbáltam darabosan, félig darabosan, pépesen is hátha de sehogy. Bébiételt is próbáltam azt sem.Eleinte a náthára fogtam de már nem náthás. Fogát se látom, hogy jönne.Külföldön vagyunk itt a melegre se foghatom a 10 fokban. Mit tegyek? Mit próbáljak neki adni?
2012. máj. 3. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyümölcsleves, gyümölcsmártás, vagy ilyen édesebb de főtt kaját se enné meg? Ne keseredj el, nálunk is sokszor előfordul,hogy "finnyáskodik", aztán pár nap múlva simán megeszi ugyanazokat a kajákat. Kitartás!!
2012. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a gyümölcsmártást de esetleg valami más ötlet még mit adhatnék neki? Fött étel azért kellene de ha nem eszi meg? Te mit adtál neki akkor? Köszi.
2012. máj. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!