Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne csak az egyik...

Hogyan lehetne csak az egyik mellemben serkenteni a tejtermelést?

Figyelt kérdés

Egy hetes a picim, tegnap kezdtem átállni a váltott melles szoptatásra. Így most vettem észre, hogy az egyik mellemben fele annyi tej van csak.

A másikban viszont bőven elég. A tea, stb azt már túlstimulálná.

Így mikor a kevesebbet termelőre kerül a sor, nincs elég. Mit csináljak? Ha a másikkal pótolom ki, az megint csak többet fog termelni.


2009. júl. 28. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

En 1 ev 2 honapig szoptattam a lanyom es a bal mellemben, vegig sokkal kevesebb volt a tej, pedig mindent kiprobaltam.

Ugy csinaltam, ha nem volt eleg a balbol, akkor adtam a jobbol potlast. Mas megoldast seniktol sem hallottam. :( A baratnoim is igy csinaltak.

32/N

2009. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz mindig abból a ciciből szoptatni, amelyikben kevesebb van, és mindig csak pótolni a másikból, ha kevés volt a babádnak. Így tudod természetesen ingerelni a cicidet több tej termelésére. Ha egy-két hét után így sem termelődik több tej, akkor nem tudsz mit tenni, ennyit tud az a cici. :) Örülj, hogy legalább az egyik tud bőven termelni és tudod szoptatni a picit.
2009. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is valahogy úgy gondoltam, mint a második. Ha még itt vagy, szerinted az is jó, ha még ráfejek egy kicsit utána?
2009. júl. 28. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, már nem néztem vissza, a második vagyok. Persze, az is segíthet. Minél jobban van ingerelve a cici a tejtermelésre, annál több fog elvileg termelődni.
2009. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!