Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy a baba visszasz...

Van olyan hogy a baba visszaszokik az éjjeli többszöri felkelésre?

Figyelt kérdés
Babóm 3,5 hónapos. Már jó másfél hónapja átalussza az éjjelt. De az utóbbi 2 napon többször is felkelt éjszaka, hallom hogy nagyokat nyög meg ilyenek (nem volt kaki). Ma hajnalban még enni is adtam neki - lehet hogy hiba volt, mert nem szólt hogy éhes -, mert előző este alig evett vmit. Persze utána visszaaludt, de kis idő múlva megint felkelt még vagy 2x. Lehet hogy frontot érzi? Remélem nem fog visszaszokni az éjjeli kelésekre, már úgy örültem hogy alszik.
2009. júl. 28. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 4 hósan szokott vissza az éjjeli felkelésre, most 9 hónapos és még mindig felkel kb 5-6x:( Eddig még nem sikerült leszoktatnom. Szurkolok, hogy a te babád ne szokjon rá, mert nagyon fárasztó..

2009. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egy jó tanács ne etesd meg ha nem éhes én nagyon ráfáztam 4-5hós korában ujra kelt a fiam és cicizett ez annyira sulyosbodott,hogy a cicizés miatt kelt éjjel 6-8alkalommal,már nagyon fáradt voltam,párom vett ki szabit,és 2-3éjjel hagytuk sirni utánna szépen visszaállt azóta végigalussza az éjszakát.3-4hó nagyon fárasztó volt.
2009. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az enyém is felkel 7 hós korától megint. Igaz ő sohasem aludta át az éjszakát, de korábban csak 1x kelt fel, most meg 4x. Most 9 hós, de egyre nehezebben bírom, mert nappal is nagyon keveset alszik. A 24 órából kb. 8-9 órát. Aki tud valami okosságot ez ellen az írhatna...
2009. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsót mintha én írtam volna csak babócám 11hós.
2009. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szomorú vagyok!

Az én babám a 4 hós oltás óta nem alszik újra éjjel.

Minimum kétszer kel, de azt hittem, leszokik majd róla.

Ennek már két hónapja, de ahogy látom, 7-11 hónapos babák is kelnek, hát akkor REMÉNYTELEN?

Azt hittem, csak idő kérdése, és újra átalussza az éjszakát...


:-(


Kérdező, bocsi, de összezuhantam.

Tényleg ne etesd, ha nem kéri.

Az enyém kétszer eszik éjszaka, mindkétszer az egész adag tápi utolsó cseppjét is kiszlopálja.

Pedig úgy gondolom, eszik eleget nappal, de már hozzászokott, hogy éjjel is zaba van.

Ne szoktasd rá, mert nagyon fárasztó!

És ráadásul nehezebb is leszoktatni róla.

Mondjuk én még nem is próbáltam, csak teával, de nem jött össze.

Sírni még nem hagytam, mert nem tudom sírni hagyni.

Várom a csodát.

2009. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hál istennek tegnap végig aludt, akkor lehet hogy csak rossz éjszakája volt.. remélem ez már így marad
2009. júl. 29. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!